سرمربی سپاهان: مس رفسنجان، فوتبال با کیفیتی ارائه می‌کند

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مس رفسنجان، فوتبال خوب و باکیفیتی ارائه می کند و بازی در مقابل این تیم، سخت و مشکل است.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا عصر شنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با مس رفسنجان اظهار داشت: بطور قطع در مقابل مس رفسنجان بازی سخت و سنگینی  را در پیش داریم  چون مقابل این تیم در فصل جاری ۲ بازی انجام داده ایم و بسختی توانسته ایم این تیم را شکست دهیم.

وی گفت: مس، فوتبال خوبی را از اوایل فصل جاری ارائه کرده و توانسته است با بازیکنان و کادر فنی خوب خود بازی با کیفیت و رو به جلویی را در لیگ برتر ارائه دهد.

نویدکیا با بیان اینکه این تیم در چند هفته گذشته نتایج خوبی نگرفته است، افزود: البته این موضوع باعث نمی شود که ما مس رفسنجان را به لحاظ کیفی آنالیز نکنیم چون واقعا تیم خوبی است و روز سختی را در مقابل آن خواهیم داشت.

وی بیان داشت: در مقابل مس باید تلاش مضاعفی نسبت به دیدارهای گذشته داشته باشیم تا بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

سرمربی سپاهان افزود: تقابل با این تیم، تمرکز بالایی می خواهد و اگر نتوانیم این تمرکز ۱۰۰ درصدی را داشته باشیم به مشکل برمی خوریم و ممکن است امتیاز لازم را از دست بدهیم.

وی تصریح کرد: از وقتی مسوولیت سپاهان با من است کوشیده ام تا تنش را از تیم و هواداران تیم دور و به بالادستی های خود نیز این دیدگاه را منتقل کنم که ما به سایر تیم ها کاری نداریم و تمرکزمان بر روی تیم خودمان است و  با هیچ کسی هم جنگ روانی و درگیری نداریم.

نویدکیا با بیان اینکه در همه جای دنیا در فوتبال تنش پیش می آید و همیشه این تنش ها را به گردن هواداران می اندازند، گفت: همه این تنش ها را نمی توان به گردن هواداران انداخت و خود ما نیز مقصر هستیم، چون یکی دو سال است که هواداران تیم ها در ورزشگاه ها حضور ندارند.

وی همچنین با اشاره به سالگرد قهرمانی سپاهان در فصل ۹۳-۹۴  خاطرنشان کرد: در آن زمان فکر نمی کردیم قهرمان شویم و برای نایب قهرمانی بازی کردیم ولی در تبریز بازی مساوی شد و سپاهان یک قهرمانی خاطره انگیز را برای مردم اصفهان رقم زد که خیلی لذتبخش بود.

سرمربی سپاهان بیان اینکه در فصل جاری در برخی از بازی ها باکیفیت ظاهر نشدیم، اظهار داشت: در نیمه نخست دیدار با پرسپولیس، خیلی سرحال نبودیم و ضعیف تر از آنها بازی کردیم ولی تیم ما امروز به شرایطی رسیده است که روز به روز در خط دفاعی و هجومی اش بهتر می شود .

وی گفت: خیلی دلم می خواهد خوب بازی سازی کنیم و توپ را در زمین بچرخانیم و با بیشتر کردن تنوع بازی، از همه فضاها خوب استفاده کنیم.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال سپاهان و مس رفسنجان  در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، عصر فردا در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha