۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۲۸
کد خبرنگار: 3148
کد خبر: 84330156
۰ نفر

برچسب‌ها

هیچ کدام از مسوولان استان قزوین واکسن کرونا دریافت نکرده اند

قزوین - ایرنا - جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: هیچ کدام از مسوولان استان از جمله استاندار، امام جمعه، معاونان استاندار و مدیران کل تا به امروز واکسن نزده اند و درخصوص آن، حساسیت بسیار زیادی وجود دارد و از سند ملی واکسیناسیون عدول نخواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز شنبه در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین، اظهار داشت: در زمینه کنترل و پیشگیری از کرونا نباید غفلت کرد و نیاز به مراقبت وجود دارد، چراکه وضعیت کاملا شکننده است و باید دستورالعمل ها را جدی بگیریم.

 این مسوول گفت: از دستگاه ها هم انتظار داریم از نامه نگاری با استانداری خودداری کنند چراکه هیچ گونه انحرافی در  زمینه واکسیناسیون قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه شهرستان آبیک نیاز به مراقبت بیشتری دارد، اظهار داست: براساس پایش ها و بررسی صورت گرفته وضعیت شهرستان آبیک از بقیه شهرستان ها شکننده تر است و باید با حساسیت بیشتری به آن توجه شود.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: حضور کارمندان و کارکنان در دستگاه های دولتی بر عهده مدیر کل است و در این زمینه اختیار تام دارند.

حبیبی با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات، اضافه کرد: برای برگزاری مطلوب این رویداد سیاسی، دستورالعمل های لازم صادر خواهد شد و فرمانداران باید نسبت به آنها اهتمام لازم را داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha