شهروندان پیرانشهری برای دریافت برگه تردد به صورت الکترونیکی اقدام کنند

ارومیه- ایرنا- فرماندار پیرانشهر گفت: صدور برگه تردد به صورت الکترونیکی در این شهرستان راه‌آندازی شده و شهروندان برای دریافت آن در سایت فرمانداری به صورت الکترونیکی ثبت‌نام کنند.

سید علی ترابی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: افراد در صورت دریافت برگه تردد به صورت الکترونیکی، نیازی به مراجعه حضوری به فرمانداری جهت مهر یا تایید کردن برگه تردد صادر شده ندارند.

وی ادامه داد: شهروندان توجه داشته باشند که با دریافت برگه تردد به صورت الکترونیکی، مشخصات آنها به سامانه پلیس راهور ارسال خواهد شد.

فرماندار پیرانشهر گفت: با این کار در ایستگاه‌های بازرسی مشخصات فرد و وسیله نقلیه آنها در صورت عبور برای ماموران پلیس قابل رویت است.

ترابی اظهار داشت: با توجه به اینکه کدملی افراد بومی در اولویت تایید برگه تردد است، افرادی که با کد ملی غیربومی درخواست برگه تردد کنند باید در قسمت علت درخوست، علت حضورشان در شهرستان را اعلام کنند.

به گزارش ایرنا، سایت فرمانداری پیرانشهر به صورت شبانه روزی آماده ثبت درخواست متقاضیان برگه تردد است.

به گزارش ایرنا، در ایامی که شهرستان هایی با وضعیت قرمز و نارنجی هستند، دریافت مجوز تردد به این شهرها از سوی فرمانداری ها الزامی بود که این مجوز پیشتر به صورت حضوری دریافت می شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha