تجمع اردنی‌ها در مرز با کرانه باختری در حمایت از مردم غزه ادامه دارد

تهران - ایرنا - هزاران شهروند اردن در حمایت از مردم غزه که زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارند، خود را به مرزهای این کشور با کرانه باختری رسانده‌ و در دومین روز متوالی در منطقه «الکرامه» در جنوب «دره اردن» تجمع کردند.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری «عمون» اردن گزارش داد که هزاران شهروند این کشور امروز (شنبه) نیز با تجمع در منطقه الکرامه علیه تجاوزات رژیم اسرائیل به نوار غزه، قدس اشغالی و کرانه باختری شعار سردادند و جنایات این رژیم علیه فلسطینی‌ها را محکوم کردند.  

بر اساس این گزارش، کابران اردنی در شبکه‌های اجتماعی نیز اقدام به راه‌اندازی صفحه‌ای با عنوان «یالا الحدود»  (به مرز بیایید) کردند و از این طریق خواستار حضور مردم اردن در منطقه الکرامه در جنوب دره اردن در حمایت از مردم مظلوم فلسطین شدند. 

هزاران شهروند اردن دیروز نیز برای حمایت از مردم فلسطین در نزدیکی مرز این کشور با فلسطین اشغالی در دره جنوبی اردن تجمع کردند. 

طی روزهای گذشته، بیشتر شهرهای اردن شاهد تجمع و تحصن در همبستگی و حمایت از مردم فلسطین و محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینی‌های ساکن قدس و نوار غزه بودند. 

مردم اردن روزهای گذشته با برگزاری راهپیمایی و تجمع اعتراض آمیز مقابل سفارت رژیم اسرائیل در امان پایتخت این کشور خواستار اخراج سفیر این رژیم از کشورشان شدند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha