ستاد هم‌اندیشی نمایندگان در حمایت از رییسی آغاز به کار کرد

تهران - ایرنا - ستاد هم‌اندیشی نمایندگان در حمایت از حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی با برگزاری نشست خبری برنامه‌های خود راآغاز کرد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، نشست خبری ستاد هم اندیشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

 حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا میرتاج الدینی در این نشست گفت: نخستین برنامه تبلیغاتی رییسی را شروع می‌کنیم و جلسه دیگری هم روز دوشنبه برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در این جلسه از ظرفیت‌های نمایندگان استفاده می‌کنیم، گفت: بخشی از این ظرفیت‌ها در سطح ملی است که ستاد مرکزی این آمادگی را دارد که برنامه‌های تبلیغاتی جریان انقلابی ساماندهی کند. علاوه بر این منتخبین مردم از ظرفیت زیادی در حوزه‌های انتخابیه برخوردار هستند که باید از این ظرفیت هم استفاده کرد.

میرتاج الدینی با اشاره به بیانیه حجت الاسلام و المسلمین رییسی، مبارزه با فقر و کارآمد کردن دولت از برنامه‌های وی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: گفتمان کارآمدی و ایجاد بستر عدالت از مهمترین اولویت دولت آینده است و باید از دوقطبی سازی پرهیز کنیم و مسیر را به سمت پیگیری مطالبات مردمی ببریم.

سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه گفت: انتخابات ریاست جمهوری در این دوره تفاوت فاحشی با دوره‌های قبل دارد اما حضور حداکثری در انتخابات مهم است و باید برای تحقق این مهم تلاش شود.

وی در عین حال گفت: موضوع به این سادگی نیست و رقابت سخت و سنگین است کسانی که می‌خواهند در این عرصه حضور پیدا کنند باید با جدیت برای حمایت از رییسی وارد شوند.

موحد خاطرنشان کرد: کسانی در شورای شهر موفق نشدند و اکنون به  دنبال جمع آوری رای برای انتخابات هستند و باید به این موضوع توجه شود.

احمد حسین فلاحی نماینده همدان هم گفت: برخی با ذائقه مردم شعارهای خود را تنظیم می‌کنند باید به این موضوع توجه کرد و ما باید به دنبال جذب حداکثری باشیم.

علی اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس هم اظهار کرد: در میدان جنگ قرار داریم و میدان جنگ ما شفاف نیست باید در کنار هم باشیم و از دادن لیست پرهیز کنیم.

نماینده سلماس گفت: حدود ۲۶۰ نفر از نمایندگان از رییسی خواستند که در عرصه رقابت حضور پیدا کند و باید از این ظرفیت استفاده کرد تا ساماندهی وضعیت اقتصادی شکل بگیرد.

در این نشست جمعی از نمایندگان در حمایت از سید ابراهیم رییسی به بیان دیدگاه ها و نظریات خود پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha