ورود خودروهای غیربومی در آخر هفته ها به کهگیلویه ‌و بویراحمدممنوع شد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه ‌و بویراحمد گفت: روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته تا برگزاری انتخابات در ۲۸ خردادماه، ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به استان، به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا در استان ممنوع است.

به گزارش ایرنا، احد جمالی روز شنبه در نشست استانی ستاد کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: حاکمیت تبلیغات با توجه به شرایط کرونایی در دست فضای مجازی است.

وی به داوطلبان و طرفداران آن ها در انتخابات ۱۴۰۰ توصیه کرد که به خاطر حفظ سلامت خود و جامعه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند در غیر این صورت با آن ها برخورد قانونی خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یکی از برکات ماه رمضان کنترل بیماری کرونا در پیک چهارم و خطرناک آن بود که با همکاری و همدلی مردم شیوع کرونا روند نزولی پیدا کرده است.

جمالی ابراز داشت: البته ویروس کرونا از نوع هندی و آفریقایی در استان هرمزگان مشاهده شده که این گزارش ها حاکی از آن است که باید همچنان رعایت پروتکل ها به عنوان یک وظیفه ملی، دینی و انسانی مد نظر قرار گیرد.

وی تاکید کرد: با پیگیری های استاندار موضوع کمبود دارو ( رمدسیور) در استان رفع خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بر اساس رنگ بندی های شهر های کرونایی، شهر با وضعیت قرمز در این استان وجود ندارد.

جمالی ابراز داشت: بر اساس گزارش های دانشگاه علوم پزشکی استان وضعیت شهرستان مارگون از لحاظ بیماری کرونا مناسب نیست که باید با تلاش متولیان حوزه بهداشت و فرماندار تدابیر لازم برای کاهش بیماری در این شهرستان اندیشیده شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha