بارش‌های رگباری در چهارمحال و بختیاری تا اواسط هفته ادامه دارد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: اگرچه بارش‌های شکل گرفته موثر نیست و از شدت و میزان قابل توجهی برخوردار نیست اما تا اواسط هفته تداوم دارد و در برخی نقاط تا چند میلیمتر بارش به همراه دارد.

مهران چراغپور روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شدت بارش‌ها برای روز شنبه و یکشنبه به ویژه در ساعات بعدازظهر پیش‌بینی می‌شود و بارش‌ها همراه با رعد و برق به ویژه در مناطق شمال شرقی استان شکل می‌گیرد.

چراغپور از کاهش شدت بارش‌ها برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه خبر داد و گفت: طی این ۲ روز نیز رگبارهای خفیف در منطقه شمال شرق استان پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری همچنین از خنک شدن هوا در روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه خبر داد و گفت: در این روزها دما بین یک تا ۲ درجه کاهش می‌یابد.

چراغپور در خصوص میزان وزش باد نیز خاطر نشان کرد: وزش باد در بعدازظهرها شکل می‌گیرد اما آزاردهنده نیست و گرد و خاکی به همراه نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری سرچشمه رودخانه‌های زاینده‌رود، کارون و بخشی از دز است و افزایش یا کاهش بارش‌ها در این استان، استان‌های خوزستان، اصفهان و فلات مرکزی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha