حضور پرشور مردم ایران در انتخابات ۲۸ خرداد تاریخ‌ساز خواهد بود

ارومیه- ایرنا- امام جمعه سلماس با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات، نشانه وحدت و همدلی ملت ایران است، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد امسال، این امر را بار دیگر اثبات کرده و تاریخ ساز خواهد بود.

حجت الاسلام سیدابراهیم طباطبایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مسوولیت در نظام اسلامی را امانتی برای خدمتگزاری توصیف کرد و افزود: انتخابات ۱۴۰۰ از مهمترین رویدادهای سیاسی کشور است که باید پرشور، آگاهانه و با حضور حداکثری و فعال مردم برگزار شود و همه باید مبلّغ حضوری حداکثری و پرشور در پای صندوق‌های رای باشیم.

وی تاکید کرد: دشمن از هم اکنون با تبلیغ در فضای مجازی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم بوده و تنها راه بی‌اثر کردن نقشه‌های شوم دشمنان مشارکت حداکثری در انتخابات است.

امام جمعه سلماس با بیان اینکه دشمنان مشکلات اقتصادی را دست‌آویزی برای ناامیدی مردم و کمرنگ کردن حضور آنان در انتخابات قرار داده‌اند، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات رفع شود، باید در انتخابات پیش‌رو شرکت کنیم و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنیم.

وی ادامه داد: رای ندادن و شرکت نکردن در انتخابات مایه خوشحالی دشمنان نظام و سبک کردن ارزش خون شهیدان سلیمانی، بهشتی، مطهری و همه شهدای گلگون کفن انقلاب و مدافع حرم است.

حجت الاسلام طباطبایی اضافه کرد: کسانی که در عرصه انتخابات ریاست جمهوری وارد می شوند، باید بدانند که در کدام وادی قدم گذارده اند چون آنها با سیاست های پیچیده دنیا مواجه خواهند بود و باید موانع و مشکلات کشور را رفع کرده و در اقتصاد مردم تحول ایجاد کنند.

وی، انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها را نیز مهم ارزیابی کرد و گفت: گاهی برخی داوطلبان شوراها برای جلب نظر مردم عوام فریبی کرده و با پخش موسیقی غیرمجاز برای کسب آرا تلاش می کنند و نحوه امانت داری و مسئولیت پذیری این قبیل افراد از هم اکنون مشهود است.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد امسال برگزار خواهد شد. 

شهرستان سلماس در شمال آذربایجان غربی بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha