زریبافان: رفاقتم با افراد بستگی به دلبستگی آنها به نظام و انقلاب دارد

تهران- ایرنا- مسعود زریبافان رییس سابق بنیاد شهید پس از ثبت نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دوستی و رفات من با افراد بستگی به دلبستگی افراد به نظام،انقلاب، مردم و ولایت دارد.

به گزارش ایرنا، مسعود زریبافان رییس سابق بنیاد شهید  روز شنبه با حضور در وزارت کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این پرسش که با حمایت از احمدی نژاد آمده اید، گفت: من با حمایت کسی وارد انتخابات نشدم و دوستی و رفاقتم با افراد به دلبستگی آنان به نظام، انقلاب، مردم و ولایت بستگی دارد هر چه به اینها نزدیک تر باشند من هم به او نزدیک هستم. 

وی افزود: از کسی که بخاطر خودش انتخابات را تحریم می کند، برائت می‌جویم و برائت جستم و قبلا هم گفتم. اما اگر اگر فردی شایسته تر از خودم را بیابم قطعا به نفع ایشان کنار می‌کشم.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به اظهارات رییس دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: مرجع تشخیص صلاحیت، شورای نگهبان است و به تصمیمات شورای نگهبان باید احترام بگذاریم وآن را اول وآخر بدانیم. اگر کسی گفت به خاطر رد صلاحیت انتخابات را قبول ندارم به قول حضرت امام باید گفت قانون و مردم تو را قبول ندارند.

پنجمین و آخرین روز ثبت نام از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز در حالی آغاز شد امروز چهره هایی چون علی لاریجانی، عباس آخوندی، شمس الدین حسینی، محسن هاشمی، مصطفی کواکبیان، علیرضا زاکانی،  عزت الله ضرغامی و سید ابوالحسن فیروزآبادی ثبت نام کردند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان دوره ای انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی و دومین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha