مقامات ارتش و وزارت دفاع به حجت‌الاسلام آل‌هاشم تسلیت گفتند

تهران- ایرنا- جمعی از مقامات و فرماندهان ارتش و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت والده حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز را تسلیت گفتند.

به گزارش روز شنبه ایرنا،  جمعی از فرماندهان ارتش و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت همسر آیت‌الله سیدمحمدتقی آل‌هاشم و والده مکرمه حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز را تسلیت گفتند.

نقش ارزنده‌ای در نشر و گسترش فرهنگ غنی اسلام

سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی درگذشت والده حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم را تسلیت گفت و تصریح کرد: عمر پر برکت و تاثیرگذار آن بانوی پرهیزگار و مومن در بیت شریف آیت الله آل‌هاشم نقش ارزنده‌ای در نشر و گسترش فرهنگ غنی اسلام، تشیع و انقلاب اسلامی داشته است و نمونه بارز آن تربیت فرزندان برومندی همچون جنابعالی که همواره سنگربان ارزش‌های مقدس اسلامی بوده‌اید، می‌باشد.

تربیت فرزندی در صف نیروهای ارزشمند انقلابی

سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پی درگذشت والده حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در پیام تسلیتی تصریح کرد: در وصف نیکویی‌های آن مادر گرانقدر همین بس که در دامان پُر مهر و برکت آل هاشم، فرزندی را تربیت کرده که در صف نیروهای ارزشمند انقلابی، علاوه بر اخلاق‌مداری و مردم‌داری منشا آثار ارزشمند برای نظام اسلامی بوده است که این مهم یقینا به عنوان باقیات الصالحاتی برای آن مرحومه ثبت خواهد شد.

تقدیم مجاهدی بابصیرت به اسلام و انقلاب

سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در پیامی به مناسبت درگذشت والده نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، عنوان کرد: دامان پر مهر و حریم سراسر معنوی مادری با ایمان، ثمره‌ای قابل اتکا و مجاهدی با بصیرت را تقدیم اسلام و انقلاب نورانی ایران کرد.

وی در این پیام از طرف خود و آحاد کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران،   درگذشت آن بانوی نیک سیرت را به حضرتعالی، والد معزز و سایر یادگاران ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره طلب رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

تقدیم فرزندانی مومن، مجاهد و انقلابی و پرورش یافته مکتب نورانی اسلام 

سرتیپ ستاد قادر رحیم‌زاده  فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با صدور پیامی تصریح کرد: ثمره ایمان و اخلاص و ارادت همیشگی آن بانوی مکرمه به خاندان عصمت و طهارت (علیهم السلام) در طول عمر پربرکتشان، فرزندانی مومن، مجاهد و انقلابی و پرورش یافته مکتب نورانی اسلام و قرآن کریم را تقدیم ایران اسلامی کرده است.

وی افزود: سال‌ها همراهی مشفقانه ایشان با فقیه عالیقدر حضرت آیت الله آل هاشم در مقام همسر، ذخیره‌ای برای سرای ابدیشان فراهم ساخته است.

مادری بااخلاص و ایمان و تربیت چندین فرزند

سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی با تسلیت درگذشت والده نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز اظهار کرد: زحمات و خدمات ارزشمند و ماندگار جنابعالی به اسلام و مسلمین و مجاهدت‌های شما در راه حفاظت و حراست از ارزش‌های اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی، توشۀ راه و ذخیرۀ ارزشمندی برای مادری است که با اخلاص و ایمان چنین فرزندی را در دامان خود تربیت کرده است.

وی در این پیام این مصیبت جانسوز را به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت و از درگاه خداوند منان برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) و برای بازماندگان و بیت معزا صبر و شکیبایی مسالت کرد.

پیام تسلیت حجت‌الاسلام آقاجانپور به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام آل هاشم

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدضیاءالدین آقاجان پور رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی عنوان کرد: خبر درگذشت بانوی بافضیلت، مرحومه حاجیه خانم ناظمی والده مکرمه حضرتعالی و همسر بزرگوار حضرت آیت‌الله حاج سید محمدتقی آل هاشم که پس از مدتی بیماری و تحمل مشکلات جسمی دار فانی را وداع گفته‌اند، موجب تأثر و تالم شد.

این جانب مصیبت فقدان این بانوی بزرگوار را که در حیات با برکت خود خدمتگزاری به فرزندان پیامبر را برای خود توفیق و افتخار می‌دانست و در دامان پر مهر خود فرزندان صالح و ارزشمندی را تربیت کرد،  به حضرتعالی و بیت شریف تسلیت می‌گویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha