تسویه حساب ناشران نمایشگاه مجازی قرآن منوط به اعلام وصول پستی است

تهران- ایرنا- مدیر بخش فروشگاهی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: ناشران تا دوشنبه مرسولات را به پست تحویل دهند و تسویه حساب ناشران منوط به اعلام وصول پستی است

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم حسین صفری گفت: ناشران باید تا دوشنبه بیست‌ و هفتم اردیبهشت مرسولات خریداری شده را به پست جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند. تسویه حساب ناشران منوط به اعلام وصول پستی بوده و در صورتی که اعلام وصول صورت نگرفته باشد امکان تسویه حساب وجود ندارد. بنابراین ناشران باید در پنل کاربری خود نسبت به ثبت سفارش و دریافت اعلام وصول اقدام کنند.

وی اضافه کرد: اگر پس از این تاریخ مرسولات خریداری شده در نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم را به دفاتر پستی ارائه کنند با تعرفه آزاد مواجه شده و تخفیف نمایشگاه از روی آن‌ها برداشته می‌شود.

صفری درباره دریافت مرسولات پستی این نمایشگاه توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده با شرکت پست کلیه مرسولات مربوط به نمایشگاه مجازی قرآن کریم که تا ساعت ۲۴ چهارشنبه بیست‌ودوم اردیبهشت در سامانه این نمایشگاه به ثبت رسیده است همچنان از سوی دفاتر پستی سراسر کشور تحویل گرفته می‌شود.

وی افزود: بدیهی است که ناشران باید مرسوله‌های ارسالی را در لفافه و بسته‌بندی مناسب به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند؛ با توجه به تحویل تمام بسته‌ها و همچنین بررسی تضمین و کیفیت آن‌ها نسبت به تسویه با ناشران اقدام لازم صورت می‌گیرد.

نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم با شعار «قرآن، کتاب رشد و رویش» از یازدهم اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرد و به صورت ۲۴ ساعته تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق مجازی در دسترس علاقه مندان به قرآن کریم بود. البته سامانه این نمایشگاه همچنان برای قرآن دوستان فعال است.   

در این نمایشگاه مجازی دو بخش اصلی فروشگاهی و محتوایی در نظر گرفته شده بود که بخش فروشگاهی به فروش کتاب های چاپی در حوزه دین و دفاع مقدس اختصاص داشت. بخش محتوایی نیز در ۱۵ محور مانند مشاوره، معرفی موسسات و سایت های قرآنی، نرم افزارها و پیام رسان های قرآنی، نگارخانه، نشست ها، آواها و نغمات، برترین محصولات و ترجمه و تفسیر قرآن همچنان در این سامانه فعال است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha