مدیرعامل سازمان اموال تملیکی کشور با دریادار خانزادی دیدار کرد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این نیرو ظرفیت و امکانات خوبی در شمال و جنوب کشور به ویژه استان بوشهر دارد که می‌تواند به سازمان اموال تملیکی در جهت ساماندهی و نگهداری کالاهای تحت اختیار خود کمک کند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، دریادار حسین خانزادی در دیدار محمدعلی افتخاری رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان تملیکی کشور در ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درخصوص تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» گفت: سازمان اموال تملیکی یک دستگاه حاکمیتی است که با توجه به وظایف محوله و مقررات می‌تواند از دستگاه‌ها و ارگان‌های دیگر مانند نیروی دریایی ارتش حمایت و پشتیبانی کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر همکاری و هم‌افزایی میان سازمان اموال تملیکی و نیروی دریایی تصریح کرد: نیروی دریایی ظرفیت و امکانات خوبی در شمال و جنوب کشور به ویژه استان بوشهر دارد که می‌تواند به سازمان اموال تملیکی در جهت ساماندهی و نگهداری کالاهای تحت اختیار خود کمک کند.

آمادگی پشتیبانی از چرخه تولید و اشتغال در کشور

محمدعلی افتخاری مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نیز با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر پشتیبانی و همکاری میان دستگاه‌ها و ارگان‌های کشور، بیان کرد: این سازمان آمادگی دارد در چارچوب مقررات و وظایف خود از چرخه تولید و اشتغال در کشور پشتیبانی به عمل آورد.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر به ویژه در حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله کمک‌های انسان دوستانه‌ای به نهادهای حمایتی از جمله هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان زندان‌های کشور و سایر ارگان‌ها شده است.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: این سازمان می‌تواند در حوزه‌های مختلفی از قبیل تامین تجهیزات بادوام و کالاهای دیگر به نیروی دریایی ارتش خدمت رسانی کند.
 

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha