چهار نفر دیگر در استان همدان قربانی کرونا شدند

همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت چهار بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۸۰ نفر رسید.

دکتر «محمد طاهری» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۷۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۴۰ هزار و ۹۳۱ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۶ هزار و ۶۳۹ نفر رسید.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۳۴، بهار ۹۱۳، تویسرکان ۹۶۸، رزن ۷۲۲، درگزین ۲۶۸، فامنین ۲۹۹ و کبودراهنگ ۹۷۵ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۹۸۸ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۱۷۰ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۲۱۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، استاندار همدان امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا گفت که طبق گزارش ستاد ملی و رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان، روند ابتلا به ویروس کرونا در این استان به شدت نزولی شده است.

«سیدسعید شاهرخی» ابراز امیدواری کرد که روند نزولی کرونا در این استان تداوم داشته باشد البته تداوم این وضعیت نیازمند توجه مردم به شیوه نامه های بهداشتی است.

درحال حاضر، تمامی شهرستان های استان همدان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha