کامیابی‌نیا: عملکرد داور در دیدار شهرآورد خوب بود

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه داور اولین قضاوتش در دربی را تجربه می کرد خوب قضاوت کرد.

به گزارش ایرنا، نود و پنجمین دیدار شهرآورد روز جمعه با برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر استقلال به پایان رسید.

کمال کامیابی‌نیا هافبک پرسپولیس پس از برتری سرخپوشان در برابر استقلال گفت: به همه هواداران‌مان تبریک می‌گویم و امیدوارم از این پیروزی خوشحال شده باشند.

وی درباره درگیری آخر بازی دو تیم تصریح کرد: حساسیت بازی بالا بود و این اتفاقات هم طبیعی بود. امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

هافبک پرسپولیس درباره قضاوت تیم داوری گفت: با توجه به اینکه داور بازی اولین قضاوتش در دربی بود، خوب قضاوت کرد.

احسان پهلوان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری سرخپوشان برابر استقلال اظهار کرد: خدا را شکر که مزد زحمات‌مان را گرفتیم و این پیروزی مبارک هواداران تیم ما باشد.

وی در خصوص درگیری‌های پایان مسابقه گفت: از این اتفاقات در فوتبال زیاد است. بازی حساس بود و به خاطر همین مسأله از این اتفاقات در آن رخ می‌دهد.

سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری سرخپوشان برابر استقلال اظهار کرد: درگیری‌ها عادی است، ضربان قلب همه بالاست و البته شرایط هم سخت بود.

وی افزود: خدا را شکر. بازی خیلی خوبی بود و سه امتیاز مهم این بازی را به دست آوردیم. توانستیم این بازی خیلی مهم را با برد پشت سر بگذاریم. این سه امتیاز در راه قهرمانی خیلی به ما کمک می‌کند. دل هواداران‌مان هم شاد شد.

نعمتی در مورد درگیری‌های پایان بازی گفت: درگیری‌ها در بازی، عادی است. خدا را شکر این بازی ختم به خیر شد. بیرون از زمین همه با هم رفیق هستند اما داخل زمین این داستان‌ها وجود دارد.

وی در مورد اعتراض اعضای استقلال به داوری این مسابقه، تصریح کرد: نه اینکه چون ما تیم پیروز میدان بودیم بگویم، اما داور بازی با اینکه برای اولین بار در دربی سوت می‌زد، داوری خوبی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha