اخبار کوتاه از شمال آذربایجان غربی

ارومیه – ایرنا - توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توسط سپاه پلدشت، توزیع چهار سری جهیزیه بین نوعروسان پلدشتی، اجرای مرحله دوم ساماندهی مزار شهدای گمنام چالدران و توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی به خانوارهای آسیب‌دیده ازکرونا در شوط از مهمترین اخبار ۲۴ساعت گذشته شمال آذربایجان غربی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با عید سعید فطر ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان و چهار سری جهیزیه برای نو عروسان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی افزود: ارزش این اقلام بیش از یک میلیارد ریال است.

وی بیان کرد: جهیزیه ها از سوی دفتر مقام معظم رهبری و بسته‌ها از محل اعتبارات معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و فرماندهی سپاه شهدا و خیرین شهرستان تامین شده است.

اجرای مرحله دوم ساماندهی مزار شهدای گمنام چالدران

فرماندار چالدران در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: برای اجرای مرحله دوم ساماندهی مزار شهدای گمنام چالدران بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

حسن محمدزاده افزود: سال گذشته فاز اول ساماندهی این طرح در قالب احداث یادمان و محوطه سازی به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه امسال نیز با اختصاص این میزان اعتبار از محل اعتبارات بنیاد علوی و فرمانداری فاز دوم آن شروع می شود، اضافه کرد: امسال در قالب این طرح امکانات رفاهی و ایجاد فضاهی سبز در این محل انجام خواهد گرفت.

توزیع ۴۰۰بسته معیشتی به خانوارهای آسیب دیده ازکرونا در شوط

فرمانده ناحیه سپاه شوط گفت: به مناسبت عید سعید فطر ۴۰۰ بسته حمایتی در بین خانوارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در بین خانوارهای آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

سرهنگ پاسدار احمد رمضانی افزود: این بسته‌ ها با عنوان پویش عیدبندگی و همدلی در قالب ۴۰۰ بسته مواد غذایی شامل برنج، روغن، قند و گوشت برای خانوار های اسیب دیده از ویروس کرونا در شوط به همت ناحیه سپاه و خیّرین توزیع شد.

وی ازرش این هربسته معیشتی را ۵میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: در مجموع بیش از ۲میلیارد ریال هزینه شده است.

شهرستان پلدشت، شوط و چالدران از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha