۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۷:۱۱
کد خبرنگار: 1361
کد خبر: 84329199
۰ نفر

برچسب‌ها

مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته

اصفهان- ایرنا- تساوی دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس، نایب قهرمانی گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال کشور و شکوفایی وزنه‌برداری اصفهان نیازمند تجهیزات بیشتر است از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

حاشیه‌های قبل از دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در اصفهان

دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس قبل از آغاز بازی مقابل هتل محل استقرار این تیمها با حاشیه هایی همراه بود.

دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس از معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشوراز ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان آغاز شد که با حاشیه هایی رو به رو بود.

تعداد اندکی از هواداران منتسب به تیم سپاهان با تجمع مقابل هتل تیم پرسپولیس،  علیه این تیم شعارهایی سردادند.

دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس مساوی شد

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران با تساوی یک بر یک در ورزشگاه نقش جهان به پایان رسید.

دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان  اصفهان برگزار شد که در پایان این دیدار جذاب و تماشایی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پیش از آغاز این دیدار، سپاهان در صدر جدول و پرسپولیس در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار داشتند و همین امر در کنار حساسیت‌ همیشگی تقابل‌ ۲ تیم‌ موجب اهمیت بالای جدال امشب شده بود.

گل‌محمدی: موقعیت‌های گلزنی خود را براحتی از دست دادیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در دیدار با تیم سپاهان اصفهان، موقعیت‌ها و فرصت‌های گلزنی خود را براحتی از دست دادیم در حالی که می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

یحیی گل‌محمدی، پس از تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در نشست خبری مجازی اظهار داشت: بازی خوبی را مقابل سپاهان ارائه دادیم و مُستحق گرفتن سه امتیاز بازی بودیم  اما از موقعیت‌های خوبی که در نیمه اول و دوم دیدار برای کسب پیروزی داشتیم، بخوبی بهره نبردیم.

وی با بیان‌اینکه باید تصمیمات بهتری را در زمان حملات خود می‌گرفتیم، افزود: در بازی امشب از موقعیت‌های خود براحتی گذشتیم و نزدن گل دوم ما دلیل مساوی شدن بازی بود که بسادگی آن را از دست دادیم.

نویدکیا: بازیکنانم در نیمه دوم فوق‌العاده کار کردند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازیکنانم در نیمه دوم دیدار مقابل پرسپولیس، بازی خوبی انجام دادند و فوق‌العاده کار کردند.

مُحرم نویدکیا، در نشست خبری مجازی افزود: هر ۲ تیم بازی پایاپایی را در نیمه نخست ارائه کردند اما تیم ما نسبت به دیدارهای گذشته‌اش خیلی سرحال نبود.

وی یادآور شد: وقتی تیم‌های اول و دوم لیگ برتر بازی دارند، طبیعی است که فشار آن روی بازیکنان، کادر فنی و داوران زیاد است.

مربی تیم گیتی پسند: بازی دشواری را مقابل مقاومت البرز در پیش داریم

مربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: بازی سخت و دشواری را مقابل تیم خوب، جوان و با کیفیت مقاومت البرز در پیش داریم که امیدوارم پیروز میدان شویم.

محمد هاشم زاده قبل از دیدار تیمش با مقاومت البرز در دیدار نهایی لیگ برتر فوتسال کشور در نشست خبری مجازی افزود: در آخرین هفته، تمرینات خوبی انجام دادیم  و برای بازی با تیم مقاومت البرز آماده هستیم.

وی اظهار داشت: مقاومت یکی از تیم‌های خوب و باکیفیت لیگ برتر محسوب می شود و از سرمربی خوبی برخوردار است که توانسته با توانایی و کارایی فنی، تیم بسیار خوبی را وارد این رقابت ها کند.

۸۵ درصد از ترکیب تیم مقاومت البرز تغییر کرده است

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز با تاکید بر سازندگی تیمش گفت: در فصل جاری ۸۵ درصد از ترکیب تیم ما تغییر کرده است و از بازیکنان جوان و با انگیزه ای برخورداریم که در دیدار نهایی فصل آینده نمود خواهد داشت.

فرهاد کشاورز پیش از دیدار تیمش با گیتی پسند اصفهان در نشست خبری مجازی افزود: در فصل جاری برای چهارمین مرتبه در مقابل گیتی پسند بازی می کنیم و  توانستیم در مقابل این تیم بزرگ پرمهره و با  ظرفیت بالا بازی های خوبی ارائه دهیم و شرایط کیفی خود را بخوبی نشان دهیم.

وی اظهار داشت: میانگین سنی بازیکنان ما ۲۲ سال بود و ما تغییرات زیادی در لیگ برتر داشتیم.

گیتی پسند اصفهان نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شد

تیم گیتی پسند اصفهان روز پنجشنبه در دیدارنهایی لیگ برتر توانست مقاومت البرز را شکست دهد و برای ششمین بار نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شود.

دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و مقاومت البرز از هفته نهایی لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار شد و در پایان تیم گیتی پسند اصفهان با شکست سه بر یک توانست نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال را کسب کند.

شاگردان وحید شمسایی بعد از پیروزی روحیه بخش در هفته قبل مقابل سن ایچ ساوه در حالی به مصاف مقاومت البرز رفتند که این تیم در دیدار رفت در حالی که گیتی پسند تا دقایق پایانی پیروز میدان بود کار را به تساوی ۲ بر ۲ کشاند تا همان ۲ امتیاز معادلات نماینده اصفهان را برای قهرمانی بر هم بزند.

بازیکن گیتی پسند اصفهان، "آقای گل" لیگ برتر فوتسال کشور شد

سعید احمد عباسی بازیکن گیتی پسند اصفهان با ۲۶ گل زده در فصل جاری، "آقای گل" لیگ برتر فوتسال کشور شد.

دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند و مقاومت البرز از هفته نهایی لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار شد و در پایان تیم گیتی پسند با نتیجه سه بر یک مقاومت البرز را شکست داد و برای ششمین بار، نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال را کسب کرد.

در این دیدار سعید احمد عباسی بازیکن گیتی پسند اصفهان توانست با زدن گل دوم تیمش در این دیدار ۲۶ گله شود و آقای گلی لیگ برتر فوتسال کشور را از آن خود کند.

سرمربی مقاومت البرز: بازیکنانم، فوتسال باکیفیتی ارائه دادند

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز گفت: بازیکنانم در مقابل بهترین تیم ایران و آسیا (گیتی پسند) بازی با کیفیت و خوبی را به نمایش گذاشتند.

فرهاد کشاورز بعد از شکست تیمش مقابل گیتی پسند اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: در فصل جاری چهار بازی با تیم گیتی پسند انجام دادیم و فارغ از نتیجه، بدنبال این بودیم که کیفیت فنی تیم خود را بالا ببریم.

وی با تاکید بر استعدادیابی در فوتسال افزود: تیمی جوان هستیم  و برای زیرساخت های آینده خود، بازیکنان با استعداد را پرورش می دهیم.

شکوفایی وزنه‌برداری اصفهان نیازمند تجهیزات بیشتر است

رییس هیات وزنه برداری اصفهان گفت: وزنه برداران مستعد این استان نیازمند ارتقای حوزه سخت افزاری و امکانات و تجهیزات بیشتر است.

مهدی صفری افزود: در سال‌های اخیر و بویژه پس از شروع بکار دوره جدید هیات فعالیت‌های خوبی در بخش زیرساختی بخصوص در خانه وزنه برداری اصفهان انجام گرفت اما باز هم نیاز است که اعتبارات بیشتری به این امر اختصاص یابد.

وی ادامه داد: امروز ارتقای وسایل و امکانات و بهبود تجهیزات از جمله نیازهای اصلی توسعه ورزش به شمار می‌رود و رشته وزنه برداری از این امر مستثنی نیست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha