کنعانی‌زادگان: مصدوم بودم اما با آمپول بازی کردم

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از ناحیه مچ پا مصدوم بودم اما برای اینکه بتوانم بازی کنم، آمپول تزریق کردم.

به گزارش ایرنا، محمدحسین کنعانی‌زادگان در نود و پنجمین شهرآورد پایتخت که در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران جمعه شب در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری یک بر صفر پرسپولیس پایان یافت اظهار کرد: هر دو تیم برای کسب سه امتیاز مسابقه جنگیدند اما همان طور که همه دیدند، ما تیم برتر میدان بودیم و موقعیت گل بهتری داشتیم و خدا را شاکریم توانستیم دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه گفته می‌شد مصدوم است و احتمال دارد به دیدار شهرآورد نرسد گفت: از ناحیه مچ پا دچار پارگی رباط شدم اما چون یک پیروزی در شهرآورد به هواداران‌مان بدهکار بودیم، آمپول تزریق کردم تا توانستم بازی کنم.

مدافع پرسپولیس درباره گرفتگی صدای خود نیز افزود: پایان بازی درگیری شد و رفتم بازیکنان را جدا کنم و بیشتر گرفتگی صدایم به خاطر آن است. بازیکن آنها تکل بدی زد و من برای جدا کردن بازیکنان وارد شدم اما از نیمکت‌ استقلال  آمدند و دعوا شد اما هر چه بود تمام شد.

وی درباره اخراج فرجی نیز گفت: اخراج فرجی را متوجه نشدم و فقط دیدم داور کارت قرمز داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha