چابکسواران برتر مسابقه اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد مشخص شدند

یزد- ایرنا- مسابقه اسب دوانی کورس بهاره کشور عصر جمعه با حضور ۳۰ سوارکار در پنج دور با رعایت نکات بهداشتی و بدون حضور تماشاگران در پیست سوارکاری صفاییه شهر یزد برگزار شد و چابکسواران برتر معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که از سوی هیات سوارکاری استان  یزد و زیرنظر فدراسیون برگزار شد چابکسواران مسافت یک هزار و ۴۰۰ متر مسیر رقابت را  طی کردند.

در پایان در دور اول ، اسب وهام السادات با چابکسواری ابوالفضل دهقان، انیس سلطان امیر توسط علیرضا زینی و والا رشیدی با چابکسواری یوسف سرگلزایی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در دور دوم  اسب آواپانا (پیمان قلرعطا)، برند آریانپور (محمدسپهوند) و برایان (سمیع محمدی) و در دور سوم نیز  اسب آراموس روستا(امان محمدقلرعطا)، برنو حسینی (احمدمحمدی) و آدلاید سالار(بنیامین جرجانی) زودتر به خط پایان رسیدند.

در دور چهارم اسب بوگاتی صحرایی با چابکسوری هادی عزیزی، بوگی رشید (احمد محمدی) و آهید بی تی اس(محمدسپهوند)  و دور دوم پنجم نیز اسب یاشار آقابابایی با چابکسوری امیرحسین کریمی)، یل یل غزال (محمدسپهوند) و بارنا آبشاهی به چابکسواری ابوالفضل دهقان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

استان یزد ۳۰۰ باشگاه و افزون بر ۶ هزار راس اسب اصیل نژاد عرب دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha