آزمون: تک تک بازیکنان زیر نظر کادر فنی هستند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۰ سال دختران معتقد است بازی تدارکاتی باعث خواهد شد تا کادر فنی با دقت تک تک بازیکنان را ارزیابی کنند.

به گزارش ایرنا، اولین دیدار تدارکاتی در اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۲۰ سال دختران عصر امروز (جمعه) با تیم بادرود تهران برگزار شد که تیم ملی زیر ۲۰ سال با نتیجه ۲ بر یک پیروز میدان شد.

مریم آزمون، سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۰ سال در خصوص این دیدار گفت: این بازی جهت شناخت هر چه بیشتر کادر فنی از بازیکنان دعوت شده به اردوی انتخابی برگزار شد. عملکرد بازیکنان در این اردو مناسب بود و بازیکنان تک تک مواردی که از آنها خواسته بودیم، در زمین بازی به اجرا در آوردند.

وی گفت: با توجه به محدودیت زمانی بسیار اندک برای آماده سازی تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال برای حضور قدرتمند در جام کافا، اولین بازی تدارکاتی را برگزار کردیم. انجام این بازی به کادر فنی بسیار کمک کرد تا به بررسی عملکرد تک تک بازیکنان در پست‌های مختلف بپردازند و در نهایت نفرات برتر در پست‌های مورد نیاز تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال شناسایی شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال  در پایان ضمن تشکر از باشگاه بادرود تهران برای انجام این بازی تدارکاتی، گفت: بازی تدارکاتی باعث خواهد شد تا کادر فنی با دقت تک تک بازیکنان را ارزیابی کند. ما نیاز داریم تا بازی‌های تدارکاتی بیشتری را برگزار کنیم تا علاوه بر کسب تجربه بازیکنان، پی به نقاط ضعف و قوت تیم ببریم و بهترین برنامه ریزی را برای تیم ملی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha