۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۲۱
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84329068
۰ نفر

برچسب‌ها

شهادت هفت فلسطینی در کرانه باختری

تهران- ایرنا- هفت فلسطینی روز جمعه در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در شهرها، شهرک ها و اردوگاههای کرانه باختری که در واکنش به تجاوز اخیر رژیم اشغالگر به نوار غزه و اقدامات آن علیه اهالی بیت المقدس صورت گرفت، شهید و ده ها تن نیز زخمی شدند.

به گزارش رسانه های خبری، مناطق مختلف کرانه باختری از جمله الخلیل، بیت ایل، بیت لحم، سلفیت، قلقیلیه، طولکرم، اریحا و نابلس امروز شاهد درگیری فلسطینی ها با ارتش رژیم صهیونیستی بود.

بر اساس این گزارش تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی شهروندان فلسطینی در بیت ایل هم اکنون نیز ادامه دارد. 

تنش در مرز غزه با فلسطین اشغالی طی روز های اخیر افزایش یافته و با حملات راکتی نیروهای مقاومت از یکسو و حملات هوایی و توپخانه ای ارتش رژیم اشغالگر از سوی دیگر همراه بوده است.

بر پایه تازه ترین آمار اعلام شده از سوی مقام های فلسطینی در روز جمعه، شمار شهدای حملات و تجاوزهای وحشیانه صهیونیست ها در غزه به ۱۱۹ نفر افزایش یافت.

وزارت بهداشت فلسطین در باریکه غزه، اعلام کرد که حملات صهیونیست ها تاکنون منجر به شهادت ۱۱۹ فلسطینی شامل ۲۷ کودک و ۱۱ زن شده است.

همچنین شمار زخمی های این حملات به ۶۰۰ نفر رسید.

نیروهای اشغالگر صهیونیست امروز نیز برای پنجمین روز پیاپی به حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی ها ادامه دادند.

مقاومت فلسطین در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، همچنان به موشک باران سرزمین های اشغالی ادامه می دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha