۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۲۷
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84329052
۷ نفر

برچسب‌ها

آژیر خطر بار دیگر در فلسطین اشغالی به صدا در آمد

تهران- ایرنا- رسانه ها بار دیگر از به صدا در آمدن آژیر خطر در فلسطین اشغالی به دنبال حملات راکتی نیروهای مقاومت از نوار غزه، خبر دادند.

به گزارش عصر جمعه خبرگزاری اسپوتنیک، آژیر خطر در تمامی شهرها و شهرک های صهیونیست نشین واقع در نزدیکی مناطق مرزی نوار غزه با فلسطین اشغالی، به دنبال حملات راکتی از غزه، به صدا در آمد.

تنش در مرز غزه با فلسطین اشغالی طی روز های اخیر افزایش یافته و با حملات راکتی نیروهای مقاومت از یکسو و حملات هوایی و توپخانه ای ارتش رژیم اشغالگر از سوی دیگر همراه بوده است.

بر پایه تازه ترین آمار اعلام شده از سوی مقام های فلسطینی در روز جمعه، شمار شهدای حملات و تجاوزهای وحشیانه صهیونیست ها در غزه به ۱۱۹ نفر افزایش یافت.

وزارت بهداشت فلسطین در باریکه غزه، اعلام کرد که حملات صهیونیست ها تاکنون منجر به شهادت ۱۱۹ فلسطینی شامل ۲۷ کودک و ۱۱ زن شده است.

همچنین شمار زخمی های این حملات به ۶۰۰ نفر رسید.

نیروهای اشغالگر صهیونیست امروز نیز برای پنجمین روز پیاپی به حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی ها ادامه دادند.

مقاومت فلسطین در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، همچنان به موشک باران سرزمین های اشغالی ادامه می دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha