۳۳۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- ایرنا- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: ۳۳۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان بستری هستند که این آمار نسبت به آمار ۴۸۰ نفری فروردین ماه کاهش نشان می‌دهد.

به گزارش ایرنا، دکتر سعید کشمیری روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۰  مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی با اشاره به کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۳۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری با اشاره به فوت یک خانم ۵۹ ساله با سابقه بیماری فشار خون و دیابت بر اثر ابتلا به کرونا افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک هزار و ۱۰۰ نفر در استان بوشهر جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: تعداد موارد مبتلا و مرگ بر اثر کرونا در استان رو به کاهش بوده و انتظار می‌رود در روزهای آینده با کم شدن موارد بستری،موارد فوتی هم کاهش یابد.

کشمیری اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته ۶۷  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۴۷  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۹هزار ۴۵۱ نفر در این استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha