سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایت صهیونیست ها نشانه نفاق است

ساوه - ایرنا- امام جمعه زرندیه گفت: سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونسیتی و کشتار مردم و کودکان نوار غزه نشان از چهره پلید و منافقانه آنها و کشورهای غربی دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» در خطبه های نماز جمعه شهر مامونیه، افزود: کشورهای غربی و مدعیان حقوق بشری هه تنها در برابر اقدامات ددمنشانه رژیم کودک کش اسرائیل بلکه در مورد حادثه تروریستی مدرسه دخترانه کابل هم سکوت کرده اند تا ماهیت دروغین آنها به جهانیان شناسانده شود.

وی افزود:رسانه های دنیا نیز با پیروی از این سیاست خبیثانه درد و آلام ملت های مظلومی چون افغانستان، فلسطین و یمن را مخابره نمی کند.

امام جمعه زرندیه اظهار داشت: مقصر اصلی حادثه تروریستی افغانستان در به شهادت رساندن بیش از 80 دانش آموز و زخمی کردن بیش از 200 دختر 10 تا 12 ساله، رژیم و ارتش تروریست آمریکا است و باید در این خصوص پاسخگو باشند. 

وی ادامه داد: ۲۰ سال است آمریکای جنایتکار با حضور اشغالگرانه خود در افغانستان نه تنها این کشور بلکه منطقه را ناامن ساخته و زمینه رشد و تکثیر گروه های تروریستی را مهیا ساخته است و حمایت ارتش تروریستی این کشور از تروریست های نشان دار مثل داعش و طالبان برای دنیا آشکار شده است
حجت الاسلام ابراهیمی گفت: امنیت ایران اسلامی که به اذعان گزارش اخیر ارزیابی سالیانه جامعه اطلاعاتی آمریکا، توانسته است تهدیدات علیه خود را به حداقل برساند با حضور منطقه ای، قدرت نظامی، توان هسته ای، قدرت در جنگ سایبری، و تقابل با سیاست های آمریکا در منطقه و دنیا به دست آمده است. 
وی ادامه داد:در این گزارش مهمترین مؤلفه ثبات امنیت در ایران را سپاه قدس در سازماندهی و تجهیز و تقویت گروه های نظامی دخیل در جبهه مقاومت برشمرده شده است.
به گفته امام جمعه زرندیه، این گزارش مهر تاییدی بر سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «نیروی قدس بزرگترین عامل مؤثر در جلوگیری از سیاست انفعالی در منطقه غرب آسیا و تحقق سیاست مستقل و عزتمند جمهوری اسلامی است»، می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha