قبول نداشتن انتخابات و شورای نگهبان، زیرسوال بردن اقتدار کشور است

گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه گنبدکاووس باتاکید بر ضرورت عمل به قوانین انتخابات و مصوبات شورای نگهبان از سوی داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت که کم‌توجهی یا قبول نداشتن این ۲ موضوع مهم در واقع زیرسوال بردن امنیت پایدار و اقتدار کشور است.

حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه گنبدکاووس پس از پنج هفته تعطیلی به سبب وضعیت قرمز شیوع کرونا با انتقاد از برخی داوطلبان ریاست جمهوری نسبت به دلیل زیرسوال بردن قوانین انتخابات و مصوبات شورای نگهبان، اظهار داشت: انتخابات مظهر احساس قدرت، اختیار مردم و ضامن امنیت پایدار است و اگر کسی این موضوعات مهم را قبول ندارد یا زیرسوال ببرد در واقع امنیت پایدار کشور و حضور مردم در صحنه را زیرسوال برده است.

وی با تاکید بر توجه گروه‌های مختلف مردم به کلیدواژه‌های رهبری درخصوص انتخابات از جمله حضور گسترده در این عرصه مهم سیاسی و انتخاب دولت جوان و حزب الهی، تصریح کرد: مردم به کسی رای دهند که برای رفع مشکلات کشور راه‌حل داخلی داشته باشد و درجهت خنثی سازی تحریم‌ها تلاش کند.

خطیب جمعه گنبدکاووس همچنین با محکوم کردن حمله تروریستی به مدرسه دخترانه در افغانستان گفت که این اقدام انجام شد تا به مردم مسلمان منطقه بگویند اگر آمریکا از منطقه خلیج فارس و خاورمیانه خارج شود، چنین ناامنی‌هایی ایجاد می‌شود.

حجت الاسلام ترابی باتاکید برضرورت هوشیاری مردم منطقه نسبت به سیاست آمریکا، به پیروزی‌های اخیر مردم فلسطین علیه اسرائیل اشاره کرد و افزود: این پیروزی‌ها مقدمه آزادی قدس شریف و پایان عمر غده سرطانی رژیم صهیونیست است.

به گزارش ایرنا و براساس اطلاعیه شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گلستان، نمازجمعه امروز ۲۴ اردیبهشت به سبب شیوع کرونا و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در ۱۰ شهر "آق قلا، انبارالوم، بندرترکمن، گمیشان، رامیان، دلند، خان ببین، تاتار علیا، گنبدکاووس و مراوه‌تپه" استان اقامه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha