سپاه همدان: احیای داعش و کشتار در افغانستان از دسیسه های امریکا است

همدان- ایرنا- سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه و داعش تکفیری در افغانستان، اعلام کرد که احیای داعش و گروه‌های نیابتی با کشتار در افغانستان در زمرۀ دسیسه های خبیثانۀ آمریکا قرار دارد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، در این بیانیه آمده است: امسال پس از یک ماه عبودیت، شاهد اقتدار و قوتمندی جریان مقاومت و مردم فلسطین، تضعیف قدرت بازدارندگی اسرائیل در مقابل حماس، پوشالی شدن گنبد آهنین در مقابل انبوه موشک‌ها و راکت‌های فلسطینی، رخداد بزرگ‌ترین حمله‌های موشکی در تل‌آویو و وادار به بازشدن تونل‌های زیرزمینی اشغالگران و مفلوک و هلاک شدن جمع زیادی از آنان هستیم.

سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در این بیانیه تصریح کرده، همچنین داغدار شهادت کودکان و جمعی دیگر از مردم فلسطین و حملۀ خودرویی افسران اطلاعاتی رژیم اشغالگر در غزه و هتک حرمت مسجدالاقصی و صدها جنایت هولناک دیگر از جمله یورش وحشیانه جریان تکفیری به آینده‌سازان افغانستان هستیم.

در این بیانیه افزوده شده، در همین روزها، روز قدس را هم پشت سر گذاشتیم و با فراگیر شدن ابعاد جدید مقاومت و توفیقات توصیف ناپذیری که از مردان مقاومت به ویژه سپاه قدس به یادگار مانده، اهالی سرزمین مغصوبه بر این باورند که فرماندۀ این میدان، ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و میدان‌دار دیپلماسی آن مکتب سپهبد «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی مهندس»ها هستند.
 در بیانیه سپاه همدان تاکیده شده، ما پاسداران سپاه انصارالحسین(ع) ضمن تبریک عید فطر و بالندگی به پیروزی‌ها و پیشرفت‌های مقاومت، این تجاوز و جنایات وحشیانۀ اسرائیل و جریان تکفیری را به شدت محکوم کرده و اطمینان داریم رژیم تروریستی آمریکا و جانیان منفور کاخ سفید حامیان اصلی صهیونیست‌ها هستند. 

در ادامه این بیانیه آمده است: احیای داعش و گروه‌های نیابتی با کشتار در افغانستان نیز در زمرۀ دسایس خبیثانۀ آمریکاست که مردان میدان و جوانان افغان هم با دیپلماسی مقاومت، ثبات میهن عزیزشان را با خروج نظامیان آمریکایی و تروریسم‌های مذکور را حماسه آفرینی خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، صهیونیست ها در ماه مبارک رمضان با یورش به منطقه باب العمود و صحن‌های مجاور مسجد الاقصی، به سمت فلسطینیان روزه دار گاز اشک آور پرتاب کردند و آنان را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

همچنین هجدهم اردیبهشت‌ماه ، هنگام تعطیلی مدرسه دخترانه سیدالشهدا در غرب کابل که شیعیان هزاره در آن درس می خوانند، یک خودرو بمب گذاری شده توسط تروریست ها در محل منفجر و منجر به شهادت مظلومانه بیش از ۸۰ نفر که بیشتر آنها دانش آموزان دختر بودند، شد. دراین حادثه تروریستی ۱۵۱ نفر هم زخمی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha