۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۰۸
کد خبرنگار: 1245
کد خبر: 84328711
۰ نفر

برچسب‌ها

نتانیاهو: حملات به غزه ادامه خواهد یافت

تهران – ایرنا - «بنیامین نتانیاهو» رئیس رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حملات نظامی به باریکه غزه تا بازگشت امنیت و آرامش در سرزمین های اشغالی ادامه خواهد یافت.

به گزارش روز جمعه ایرنا از رسانه های منطقه، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که نیروهای ارتش این رژیم اکنون در دو جبهه «باریکه غزه» و «شهرهای اسرائیل» درگیر جنگ هستند.

در همین حال . هیدا زیلبرمن سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز امروز گفت: نیروهای ارتش اسرائیل وارد غزه نشده اند اما به ما دستور داده شده که آماده باشیم. او گفت که تا کنون 1800 راکت از غزه به سمت اسرائیل پرتاب شده که 430 راکت اصابت کرده است.

نتانیاهو در ادامه حرفهایش گفت که جبهه جنگ نخست باریکه غزه است و حملات به این منطقه با قدرت ادامه خواهد یافت.

نتانیاهو افزود: همان گونه که پیشتر نیز اعلام کردم کاری خواهیم کرد که حماس و گروه‌های دیگر فلسطینی هزینه های سنگینی را متحمل شوند و این کار را انجام خواهیم داد و با قدرت به آن ادامه می دهیم.

رئیس رژیم صهیونیستی اضافه کرد که هنوز حرف پایانی زده نشده است و عملیات نظامی مادام که نیاز باشد، ادامه خواهد یافت.

وی افزود که جبهه دوم جنگ در شهرهای اسرائیل است و من امروز گفتم و تکرار می کنم که ما به منظور برقراری نظم و آرامش در شهرهای اسرائیل از حملات ارتش، پلیس و دیگر دستگاه های امنیتی کاملاً پشتیبانی می کنیم.

نتانیاهو ادامه داد که به پلیس و نیروهای امنیتی برای مقابله با ناآرامی های داخلی در شهرهای اسرائیل اختیارهای ویژه داده شده است.

سخنرانی رئیس رژیم صهیونیستی همزمان با آغاز حملات گسترده زمینی و هوایی نظامیان صهیونیست به باریکه غزه ایراد شد.

همزمان وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که شمار شهدای فلسطینی در غزه به ۱۰۹ نفر از جمله ۲۸ کودک و ۱۵ زن رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه همچنین شمار زخمی های حملات هوایی و توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه را ۵۸۰ نفر اعلام کرد.

هواپیماهای رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب و بامداد جمعه به شدت مناطق شمالی و جنوبی غزه را بمباران کردند. همچنین توپخانه رژیم صهیونیستی نیز مناطق هم مرز با فلسطین اشغالی را نیز هدف قرار دادند.

گردان های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) افزایش حملات رژیم صهیونیستی به غزه را نشان از درماندگی این رژیم در مقابل حملات موشکی مقاومت فلسطین عنوان کرد.

نیروهای مقاومت فلسطین طی روزها اخیر با هزاران موشک مناطق گسترده ای در فلسطین اشغالی را هدف قرار دادند.

پیش تر گردان های عزالدین قسام فرودگاه «رامون» رژیم صهیونیستی واقع در جنوب فلسطین اشغالی در ۲۲ کیلومتری غزه ظهر امروز با موشک عیاش ۲۵۰ مورد هدف قرار داده بودند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی دیروز پس از موشک باران فرودگاه «بن گوریون» در تل آویو آن را ناامن اعلام کرده و از هواپیماهای در حال عزیمت به آن خواست تا در فرودگاه رامون فرود آیند.

مقاومت شب گذشته نزدیک به ۵۰۰ راکت و موشک تنها به سمت دو شهر عسقلان و تل آویو شلیک کرد که در این حملات تاکنون ۵ اسرائیلی به هلاکت رسیده است و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha