۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۹:۱۸
کد خبرنگار: 1245
کد خبر: 84328694
۶ نفر

برچسب‌ها

سرزمین های اشغالی با ۱۵۰ موشک هدف قرار گرفت

تهران – ایرنا – گردان های «عزالدین قسام» اعلام کردند که در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب گذشته و بامداد امروز (جمعه) سرزمین های اشغالی با ۱۵۰ موشک هدف  قرار گرفت.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری «روسیاالیوم»، گردان های قسام این موشک ها را از غزه به سمت اهداف مورد نظر در شهرهای «عسقلان، اشدود، بئر السبع و سدیروت» شلیک کردند.

در پی این حمله و فرود آمدن ۱۰۰ فروند از این موشک ها به عسقلان برق این شهر قطع شد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره خبر داد که حملات موشکی گردان های قسام به تاسیسات شهری عسقلان خسارت وارد کرد و شهر در خاموشی کامل فرو رفت.

گردان های قسام پیش از این حمله و همزمان با حملات هوایی صهیونیست ها به مناطق مسکونی غزه در اقدامی تلافی جویانه ۵۰ موشک به عسقلان، اشدود، بئر السبع و سدیروت شلیک کرده بودند.

گردان‌های «عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پیشتر اعلام کرده بود که پایگاه هوایی «حتسریم» در نقب هدف حملات موشکی مقاومت فلسطین قرار گرفته است.

المیادین گزارش داد که گردان های عزالدین قسام، پایگاه هوایی حتسریم که جنگنده های رژیم صهیونیستی از آن  برای بمباران غزه استفاده می کنند، هدف حملات موشکی قرار گرفته است.

گردان های قسام همچنین اعلام کرد، سامانه های راداری گنبد آهنین (سامانه ضد موشکی) رژیم صهیونیستی را در مناطق مرزی با خان یونس در شرق غزه هدف موشک قرار داده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز پیش تر اعلام کرده بودند که سامانه ضد موشکی گنبد آهنین این رژیم هدف حملات موشکی از غزه قرار گرفته است.

نیروهای مقاومت فلسطین در روزهای اخیر با هزاران موشک مناطق گسترده ای در فلسطین اشغالی را هدف قرار دادند.

پیش تر گردان های عزالدین قسام فرودگاه «رامون» رژیم صهیونیستی واقع در جنوب فلسطین اشغالی در ۲۲ کیلومتری غزه ظهر امروز با موشک عیاش ۲۵۰ مورد هدف قرار داده بودند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی دیروز پس از موشک باران فرودگاه «بن گوریون» در تل اویو آن را ناامن اعلام کرده و از هواپیماهای در حال عزیمت به آن خواست تا در فرودگاه رامون فرود آیند.

مقاومت چهارشنبه شب گذشته نزدیک به ۵۰۰ راکت و موشک تنها به سمت دو شهر عسقلان و تل آویو شلیک کرد که در این حملات تاکنون ۵ اسرائیلی به هلاکت رسیده و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

شهر قدس از آغاز ماه مبارک رمضان و به دنبال اقدامات هتاکانه پلیس رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به ویژه در منطقه "باب العمود" و کوی الشیخ جراح ناآرام است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha