مشارکت در انتخابات دموکراسی را در کشور حاکم می‌کند

قشم- ایرنا- امام جمعه موقت قشم گفت: مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باعث حاکم شدن دموکراسی به معنای واقعی در همه امور کشور می‌شود.

حجت الاسلام احمد غلامی روز جمعه در گفت وگوبا ایرناافزود: اگر به دنبال آینده روشن در کشور هستیم جز از طریق صندوق رای ممکن نیست،لذا خداوند نیز در قرآن کریم بر خواست مردم برای تغییر تاکید کرده است و این تغییر با انتخابات دست یافتنی می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قشم تصریح کرد: دشمنان این کشور اعتبارهای گزافی را برای دلسرد کردن مردم از نظام و همچنین پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات هزینه می‌کنند.

وی اظهار کرد: تمام دغدغه دشمنان و فعالیت بنگاه‌های خبرپراکنی آنان برای کمرنگ شدن انتخابات در ایران است و این امر اهمیت انتخابات پیش رو را نشان می‌دهد.

غلامی افزود: دنیا متوجه همدلی و همبستگی مردم ایران شده است و هرکجا که این یکرنگی ایجاد شد موفق شدیم.

وی تصریح کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ نیز با همدلی، وفاق و همبستگی می‌توان پیشرفت و اقتدار را برای کشور در چهار سال بعدی رقم زد.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی قشم بیان کرد: جوانان با نشاط و اثرگذارند و حضور آنان در انتخابات می‌تواند این نشاط و اثر را در انتخاب درست جلوه‌گر کند.

وی افزود: جوانان نتیجه رویش انقلاب هستند و در آیین و مراسم‌های مختلف نشان دادند همیشه در صحنه حضور دارند.

غلامی ادامه داد: نسل جوان ایرانی، نسلی با عزت و با غیرت است که منطق را سرلوحه امور خود قرار داده و مانند سالیان گذشته با حضور خود این خصوصیات را به جهانیان اثبات می‌کنند.

وی تاکید کرد: مسوولان نیز باید قدر مردم را بدانند و با خدمت صادقانه امانتی که به آن‌هاسپرده می‌شود را محافظت کنند.

امام جمعه موقت  شهرستان قشم در پایان سخنان خود، شرکت در انتخابات را یک تکلیف دینی و شرعی خواند و افزود: همه آحاد جامعه با شرکت در این رویداد و انتخاب فرد اصلح در واقع عبادت می‌کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان همزمان با سراسر کشور ۲۸خرداد ماه سالجاری برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha