انصارالله: مقاومت فلسطین شکننده بودن دشمن اسرائیلی را نشان داد

تهران – ایرنا – محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در توییتی نوشت: مقاومت فلسطین نشان داد که دشمن اسرائیلی رژیمی شکننده است.

به گزارش ایرنا به نقل از المسیره یمن، عبدالسلام نوشت: مقاومت فلسطین با نیروی اراده و نیروی حق به این واقعیت قوت بخشید که دشمن اسرائیلی رژیمی شکننده است.

وی در ادامه نوشت: آن هایی که روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کردند رو سیاه شدند. آن ها هر موشکی که دشمن را هدف قرار می دهد را به گونه ای می شمارند که گویی بر سر خودشان فرود می آید.

سخنگوی جنبش انصارالله تأکید کرد که این دور از درگیری ها نشان از این است که وعده حق نزدیک است.

نیروهای مقاومت فلسطین طی روزهای اخیر با هزاران موشک مناطق گسترده ای در فلسطین اشغالی را هدف قرار دادند.

پیش تر گردان های عزالدین قسام فرودگاه «رامون» رژیم صهیونیستی واقع در جنوب فلسطین اشغالی در ۲۲ کیلومتری غزه ظهر امروز با موشک عیاش ۲۵۰ مورد هدف قرار داده بودند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی دیروز پس از موشک باران فرودگاه «بن گوریون» در تل اویو آن را ناامن اعلام کرده و از هواپیماهای در حال عزیمت به آن خواست تا در فرودگاه رامون فرود آیند.

مقاومت شب گذشته نزدیک به ۵۰۰ راکت و موشک تنها به سمت دو شهر عسقلان و تل آویو شلیک کرد که در این حملات تاکنون ۵ اسرائیلی به هلاکت رسیده و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

شهر قدس از آغاز ماه مبارک رمضان و به دنبال اقدامات هتاکانه پلیس رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به ویژه در منطقه "باب العمود" و کوی الشیخ جراح نآرام است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha