احداث مجموعه پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول همدانی است

همدان- ایرنا- رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان همدان گفت: احداث مجموعه ورزشی پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول این استان است.

"پروین قربانیان" روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا با اشاره پیگیری مسوولان اجرایی برای رفع مشکل ورزش جانبازان و معلولان استان همدان، اظهار داشت: در همین راستا، خواسته جامعه جانبازان و معلولان ورزشکار برای داشتن یک مجموعه اختصاصی به صورت جدی مطرح و پیگیری شده است.

به گفته وی، هدف از احداث مجموعه ورزشی پارالمپیک، ایجاد مرکزی مطابق با استانداردهای کامل برای اجرای برنامه‌های استانی، ملی و بین المللی ویژه جانبازان و معلولین در شهر همدان مطرح شد.

قربانیان با تاکید بر لزوم تقویت و توانمندسازی ورزش جانبازان و معلولان همدان، خاطرنشان کرد: با احداث این مجموعه ورزشی بسیاری از دغدغه‌های این قشر ورزشکار برطرف خواهد شد ضمن اینکه می‌توانیم میزبان رویدادهای مهم ملی و بین المللی باشیم.

رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان همدان با بیان اینکه این هیات جزو افتخارآفرینان میادین ملی و بین المللی است، یادآور شد: ورزشکاران جانباز و معلول استان همدان در سال‌های گذشته همواره جزو افتخارآفرینان میادین ملی و بین المللی بوده‌اند.

وی افزود: توسعه و تقویت ورزش‌های جانبازان و معلولین هدف اصلی هیات است و در تلاش هستیم تا با حمایت مسوولان مشکلات و موانع زیرساختی این ورزش را برطرف کنیم.

همدان از استان‌های پرافتخار در ورزش‌های جانبازان و معلولان است.

این استان در رشته‌هایی نظیر والیبال، دو ومیدانی، تنیس روی میز و شنا در میادین مهم بین المللی صاحب مدال‌های رنگارنگ در حوزه ورزش جانبازان و معلولان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha