هشدار مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره حمله زمینی به غزه

تهران – ایرنا- سخنگوی گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین پنجشنبه شب به رژیم صهیونیستی درخصوص هرگونه حمله زمینی به غزه هشدار داد.

به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، ابو حمزه خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: اگر به نبرد زمینی فکر می کنید، کوتاهترین مسیر برای ما برای رسیدن به پیروزی قطعی است.

سخنگوی گردان های القدس افزود: حملات رژیم اشغالگر تغییری در راهبرد مقاومت ایجاد نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه جهاد و عملیات ما ادامه دارد و پیروزی از آن مردم ما است، گفت: مجاهدان ما و گروه های مقاومت جلوه های عزم و مقابله را بسیار زیبا رقم می زنند.

از سوی دیگر ابوعبیده سخنگوی گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: حمله زمینی اسرائیل به نوار غزه فرصتی برای مقاومت خواهد بود تا سربازان اسرائیلی را نابود کنند و به اسارت بگیرند.

پیش تر گردان های عزالدین قسام فرودگاه «رامون» رژیم صهیونیستی واقع در جنوب فلسطین اشغالی در ۲۲ کیلومتری غزه ظهر امروز با موشک عیاش ۲۵۰ مورد هدف قرار داده بودند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی دیروز پس از موشک باران فرودگاه «بن گوریون» در تل اویو آن را ناامن اعلام کرده و از هواپیماهای در حال عزیمت به آن خواست تا در فرودگاه رامون فرود آیند.

مقاومت شب گذشته نزدیک به ۵۰۰ راکت و موشک تنها به سمت دو شهر عسقلان و تل آویو شلیک کرد که در این حملات تاکنون ۵ اسرائیلی به هلاکت رسیده و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

امروز همزمان با عید فطر و به نشانه همبستگی و اتحاد در مقابل وحشیگری صهیونیست و با وجود ادامه حملات رژیم صهیونیستی، بیش از ۱۰۰ هزار فلسطینی صبح امروز نماز عید فطر را در مسجد الاقصی اقامه کردند.

شهر قدس از آغاز ماه مبارک رمضان و به دنبال اقدامات هتاکانه پلیس رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به ویژه در منطقه "باب العمود" و کوی الشیخ جراح نآرام است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha