۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۳۴
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 84328588
۰ نفر

برچسب‌ها

شمس: بهتر است فوتسال به دست فوتسالی‌ها اداره شود

تبریز- ایرنا- عضو کمیته فنی فوتسال گفت: امیدوارم روزی برسد که رییس فدراسیون، فوتسال را به دست فوتسالی‌ها اداره کند.

حسین شمس روز پنجشنبه در حاشیه مراسم قهرمانی تیم مس سونگون ورزقان به خبرنگاران گفت: وقتی تیمی یک یا ۲ سال قهرمان می‌شود، می‌توانیم بگوییم که حوادث در آن دخیل بوده اما وقتی این اتفاق برای بار سوم و چهارم می‌افتد، باید بگوییم که مدیریت تیم بی‌نظیر است.

عضو کمیته فنی فوتسال خاطرنشان کرد: با وجودی که تیم مس مثل بقیه تیم‌ها زیاد خرج نکرده است اما هزینه‌ها و پرداخت پول بازیکنانش به ‌موقع بوده است.

شمس اضافه کرد: معتقد هستم این مدیریت باید الگویی برای همه تیم‌های فوتسال کشور باشد چرا که بر اساس برنامه‌ریزی‌هایشان مس سونگون برای چهار سال متوالی به عنوان یک تیم شهرستانی توان قهرمانی لیگ برتر را دارد.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان در خصوص تغییرات اخیر مدیریتی در فوتسال کشور گفت: چون گوش شنوایی وجود ندارد و از انتقاد ناراحت می‌شوند، نمی‌توانم چیز خاصی بگویم.

وی در خصوص اینکه آیا چهار دوره قهرمانی مس سونگون می‌تواند باعث بی‌انگیزگی سایر تیم‌ها شود یا خیر، عنوان کرد: این موضوع به هیچ عنوان نمی‌تواند اثر منفی بگذارد بلکه انگیزه‌ها هم بیشتر شده است، چرا که امسال کراپ با بودجه‌ای بسیار زیاد آمد، گیتی پسند وحید شمسایی را آورد و بودجه‌ای کلان داشت و تیم‌های سن ایچ و فرش آرای مشهد هم انگیزه زیادی داشتند، بنابراین نه ‌تنها انگیزه‌ها از بین نرفته، بلکه تیم‌ها می‌آیند که با مس رقابت کنند.

وی با اشاره به میزان آمادگی فرهاد فخیم، کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون تاکید کرد: اگر می‌گوییم سید جلال حسینی در فوتبال الگو بوده و سالم زندگی می‌کند و به خاطر همین عملکرد خوبی دارد، باید بگویم که فرهاد فخیم هم در فوتسال همین نقش را دارد.

شمس اضافه کرد: در حالی که فرهاد فخیم عامل مؤثر در قهرمانی مس سونگون است و در بازی امروز از ۷ گل ۳ گل را به ثمر می‌رساند ولی نمی‌دانم چه علتی دارد که این بازیکن به تیم ملی دعوت نمی کنند.

عضو کمیته فنی فوتسال اظهار داشت: امیدوارم مربیان تیم ملی حق فخیم را به او بدهند تا بتواند در آخرین جام جهانی که امکان حضورش وجود دارد، شرکت کند.

شمس در خصوص نوع بازی دور نهایی لیگ بیست و دوم گفت: نوع برگزاری فعلی لیگ به خاطر شیوع ویروس کرونا است و با عادی شدن شرایط فکر می‌کنم بهتر است مسابقات مثل سال‌های قبل برگزار شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha