۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۵۳
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 84328585
۰ نفر

برچسب‌ها

حمایت بیش از ۳۰۰ چهره‌ سیاسی و دانشگاهی مغرب از مردم فلسطین

تهران – ایرنا – بیش از ۳۰۰ چهره سیاسی و دانشگاهی مغرب در بیانیه ای با مردم فلسطین و اهالی قدس اشغالی در مقابل تجاوز رژیم صهیونیستی ابراز همبستگی کردند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از خبرگزاری آناتولی ترکیه، ۳۳۷ چهره سیاسی و دانشگاهی مغرب در بیانیه ای با عنوان «ندای اهل علم، فرهنگ و هنر مغرب» حملات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در اراضی فلسطینی را وحشیانه توصیف و آن را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است، مقاومت در برابر اسرائیل هویت وجودی ما است و نبرد فلسطین نبرد حیثیتی و سرنوشت ساز ما به عنوان یک امت است.

امضاءکنندگان این بیانیه همچنین خواستار حمایت نامحدود از اهالی قدس اشغالی و مسجد الاقصی شدند که در حمایت از اراضی و حقوقشان ثابت قدم هستند.

شهر قدس از آغاز ماه مبارک رمضان و به دنبال اقدامات هتاکانه پلیس رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به ویژه در منطقه "باب العمود" و کوی الشیخ جراح نآرام است.

اکثر کشورهای جهان حملات بی‌رحمانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرده و خواهان توقف فوری آن شده‌اند. همچنین در دو روز گذشته ده‌ها تظاهرات در شهرهای مختلف جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه و قدس اشغالی برگزار شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha