علمای شیعه و سنی رازوجرگلان خراسان شمالی: شکست اسرائیل نزدیک است

بجنورد-ایرنا- علمای شیعه و سنی شهرستان مرزی رازوجرگلان خراسان شمالی روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای با حمایت از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند که پیروزی مقاومت بر اسرائیل نزدیک است.

به گزارش ایرنا، علمای شیعه و سنتی شهرستان مرزی راز و جرگلان در این بیانیه اظهار داشتند: رژیم نیمه جان صهیونیست در ماه میهمانی خداوند و در سکوت مجامع روسیاه حقوق بشری سازمان های بین المللی و سکوت خفت بار ممالک به ظاهر اسلامی در قالب معامله قرن، غاصبانه اقدام به اخراج اهالی مسلمان نشین محله شیخ جراح در قدس شریف، تعرض و آتش زدن مسجدالاقصی و کشتار بی امان زنان و کودکان فلسطینی کرد که اما این بار و در کمال شگفتی و ناباوری درب های آتش‌ جهنم را بسوی خود باز کرد.

همچینین در این بیانیه آمده است:  اینک با خروش هر موشک نقطه زن مجاهدان حماس بر امنیت عنکبوتی رژیم صهیونیستی چشمان حیرت زده دوستان به اشک شوق نشست و امید ایشان برای آزادی قدس شریف افزون شد.

این بیانیه افزوده است: یادمان نمی رود زمانی که سرداران شهیدمان در سپاه قدس در حال آموزش، ساخت، ارتقا و توسعه تجهیزات دفاعی بودند که امروز حماسه ساز میدان نبرد شده اند و دیگر گفتمان سازش نمی تواند جلودار حرکت مسلمانان شود و زمان بزن در رو به پایان رسیده و محور مقاومت امروز به موشک های نقطه زن دست پیدا کرده است.

این بیانیه تاکید کرده است: آنچه امروز جهان به نظاره آن نشسته است نتیجه وفاداری جبهه مقاومت و در میدان بودن این یگانه وجدان بیدار جهان اسلام به زعامت رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی است.

علمای شیعه و سنی در شهرستان راز وجرگلان در این بیانیه ضمن تجدید پیمان با مردم مظلوم فلسطین و آرزوی پیروزی بیش از پیش جبهه مقاومت، به خانواده شهدا تبریک و تسلیت گفته و جنایات سبوعانه رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

علمای شهرستان مرزی راز و جرگلان، اعلام کرده اند که به فرموده رهبر معظم انقلاب، تنها راه علاج برای نابودی رژیم صهیونیستی، وحدت جهان اسلام و حرام شرعی نمودن هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی توسط علمای اسلام است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha