حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو موجب قدرت بخشیدن به نظام می شود 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تبریک فرارسیدن عید فطر، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه امسال موجب قدرت بخشیدن هر چه بیشتر به نظام و مأیوس شدن دشمنان می شود. 

به گزارش ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز عید فطر یاسوج اظهار داشت: انتخابات یکی از ویژگی های منحصر به فرد و مهم نظام از اول پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون است. 

وی افزود: ملت ایران بیش از چهار دهه است که با شرکت در صحنه های انتخاباتی مختلف نظر خود را در مدیریت های خُرد و کلان کشور اعمال می کنند.    

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: راز اقتدار و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی همین حضور ملت ایران در صحنه ها و عرصه های مختلف از جمله انتخابات است. 

آیت الله حسینی عنوان کرد: برخی افراد احساس مسؤولیت اجتماعی کرده و به عنوان نامزد در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری شرکت می کنند. 

وی ابراز داشت: نامزدهای انتخاباتی باید شرایط لازم را داشته باشند و بر همین اساس نیز مراجع ذیصلاح صلاحیت و شایستگی آنها را بررسی می کنند. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: چنانچه صلاحیت عده ای از نامزدهای انتخاباتی احراز نشد باید تسلیم قانون بوده و چنین موضوعی را بپذیرند زیرا مسؤولان مراجع ذیصلاح منافع و مصالح کشور، مردم و نظام را در نظر می گیرند. 

آیت الله حسینی اظهار داشت: دشمنان تلاش می کنند که حضور ملت ایران در انتخابات پیش رو کمرنگ شود و در این زمینه نیز از هیچ توطئه ای دریغ نخواهند کرد.   

وی افزود: همگان تکلیف دارند که با حضور حداکثری در انتخابات پیش رو از عظمت و اقتدار ایران اسلامی دفاع کنند. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با اشاره به حادثه تروریستی چند روز قبل در کشور افغانستان و شهادت ۸۵ دانش آموز دختر، بیان کرد: ۲۰۰ دانش آموز دختر افغان نیز در این جنایت ضدبشری زخمی شدند. 

آیت الله حسینی با محکومیت این حادثه تروریستی، عنوان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی از عاملان این جنایت انسانی حمایت همه جانبه کرده اند. 

وی ابراز داشت: بمباران غزه و حمله به مسجدالاقصی نیز جنایت دیگری است که در روزهای اخیر و در سایه سکوت مجامع بین المللی اتفاق افتاد. 

آیت الله حسینی گفت: بروز این ۲ جنایت انسانی از نتایج عادی سازی روابط برخی کشورهای اسلامی خائن با رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی است. 

وی اظهار داشت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب موازنه قدرت به نفع جبهه اسلام و مقاومت شکل گرفته به طوری که فلسطین توانست شهرهای مختلف رژیم صهیونیستی را موشک باران کند. 

آیت االله حسینی افزود: رعایت هر چه بیشتر مسائل بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی ضروری است زیرا تلفات انسانی و خسارت های اقتصادی بیماری کرونا روز به روز در حال گسترش است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha