مشکل مسکن کیشوندان با سیاست گذاری صحیح حل شود

کیش - ایرنا - امام جمعه کیش با اشاره به گرانی مسکن در این جزیره گفت: حل این مشکل کیشوندان نیازمند برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری صحیح و سریع است.

به گزارش ایرنا، حجت اسلام احمد حسن زاده روز پنجشنبه در خطبه های نماز عید فطر با اشاره به اینکه اکنون مشکل مسکن از چالش های پیش روی بسیاری از کیشوندان از جمله نیازمندان و اقشار متوسط است اظهار داشت: انتظار می رود مسوولان جزیره با همکاری دستگاه ها و نهادهای متولی گام های اساسی در این زمینه بردارند.

وی اضافه کرد: حل این چالش نیازمند یک سیاست گذاری و برنامه ریزی صحیح در سریعترین زمان ممکن است که تا بتوان به مروز زمان این چالش برای مدت طولانی مرتفع شود.

امام جمعه کیش با تقدیر از تلاش کادر درمان به ویژه بخش کرونایی افزود: این افراد به عنوان مدافعان سلامت در حدود ۱۴ ماه گذشته جانفشانی ها و ایثارهای مختلفی داشته اند و مردم نیز باید برای پاسداشت این خدمات نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام ویژه ای داشته باسند.

وی عید سعید فطر را عید بندگی، عبادت و رعایت تقوای الهی اعلام کرد و گفت: امروز روزه داران تقوایی که محصول یک ماه روزه داری است را به جشن گرفته اند اما باید توجه داشت خداوند که این لطف را برای همیشه به بندگان خود ارزانی می کند.

نماز عبادی عید سعید فطر با حضور روزه داران جزیره کیش با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مصلای بزرگ این جزیره برگزار شد.

جزیره کیش با ۴۴ هزار نفر جمعیت و ۹۱ کیلومتر مربع در ۱۸ کیلومتری کرانه جنوبی ایران واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha