نظام اسلامی با همه قدرت در کنار مردم مظلوم فلسطین ایستاده است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت تهران گفت: امروز نظام اسلامی با همه قدرت و عزت و شوکت افتخار می‌کند که در کنار برادران و خواهران مظلوم فلسطینی خود قدرتمندانه ایستاده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد روز پنجشنبه در خطبه‌های نماز عید فطر در مسجد امام حسین (ع) گفت: امروز لبنان، لبنان سید حسن نصرالله و لبنان رییس جمهوری مسیحی مقتدری است که با قدرت در کنار ملت قهرمان لبنان از هویت این کشور و ملت عرب و امت اسلام دفاع می‌کند. امروز لبنان لبنان متفاوتی است.

امام جمعه موقت تهران افزود: امروز یمن یمن دیروز نیست، یمنی است که آماده است با همه قدرت از ملت فلسطین دفاع کند. صهیونیست‌ها روزها و ساعت‌های آخر حیات ننگین خود را سپری می‌کنند و خود را در محاصره امت اسلام و قهرمانان فلسطین می‌بینند.

ابوترابی‌فرد تصریح کرد: نظام اسلامی با همه قدرت و عزت و شوکت افتخار می‌کند که در کنار برادران و خواهران مظلوم فلسطینی خود قدرتمندانه ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم به یاری خداوند متعال، ملت اسلام با آگاهی، بیداری و فهم درست از اسلام، اسلامی که اجازه نمی‌دهد یک انسان مسلمان در برابر ظالم تواضع و فروتنی کند، اسلامی که پیامش دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظلم است، اسلامی که پیامش عزت و اقتدار امت اسلام است، اسلامی که پیامش توسعه و رشد علمی دنیای اسلام و عزت و اقتدار ملت اسلام است در سایه بازگشت به هویت اسلامی خود این روز بزرگ برای آنها عید به معنای واقعی کلمه و آغاز پیروزی آنها بر استکبار و مزدوران صهیونیست و ستمگران جهان باشد.

نماز عید سعید فطر به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران،  ساعت ٧:٣٠ صبح روز عید سعید فطر در مسجد امام حسین (ع) تهران اقامه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha