امام جمعه نایبن: حضور در انتخابات در راستای ارتقای امنیت کشور است

اصفهان-ایرنا- امام جمعه نایین گفت: حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد امسال نظیر انتخابات سال‌های گذشته، عاملی مهم در راستای ارتقای امنیت و اقتدار ایران اسلامی در همه عرصه هاست.

به گزارش ایرنا، مردم خداجوی نایین، پس از یک ماه روزه داری، صبح روز پنجشنبه مراسم نماز عید سعید فطر را باشکوه خاصی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در محوطه بیرونی صحن امامزاده سلطان سیدعلی به امامت حجت الاسلام سیدعلی سجادی اقامه کردند.
امام جمعه نایین در خطبه های نماز گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، انتخابات همواره در نظام مقدس جمهوری اسلامی با اهمیت بوده که این اهمیت در انتخابات پیش رو نیز بسیار زیاد است.

وی با اشاره به هجمه کم نظیر دشمنان با استفاده از شبکه های مجازی و ماهواره ای به منظور دلسرد کردن مردم برای حضور در پای صندوق های رای اظهار داشت: مردم باید توجه داشته باشند که هر زمان که ایستادگی کرده اند، دشمن عقب نشسته و هرگاه سست شده اند، دشمن پیشروی کرده است.

حجت الاسلام سجادی تاکید کرد: در کنار حضور پرشور، مردم باید به انتخاب رییس جمهوری مومن، انقلابی، باکفایت، مدیر، معتقد به توانایی های داخلی و عدالت خواه و ضدفساد نیز توجه ویژه داشته باشند.

امام جمعه نایین، حضور سرافرازانه ملت مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس را تلاشی مجاهدانه دانست و افزود: ملت ایران در راهپیمایی روز قدس ، زنده بودن و ایستادگی ملی در عرصه یکی از مهمترین مسائل جهان و تاریخ اسلام را ثابت کرد

وی همچنین گفت: مسلمانان جهان پس از یک ماه روزه داری و بندگی خدا، همدل و همراه به نماز ایستاده و وحدت اسلامی را به نمایش می گذارند.
حجت الاسلام سجادی، عید فطر را عید سعید اسلامی و جشن ملی اعلام و اضافه کرد: روزه داری و عبادت در درگاه خداوند و شب زنده داری در ایام لیالی قدر به معنای آن است که پاک باشیم و پاک زندگی کنیم و مال و جانمان پاک باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha