رسانه های فلسطینی : رژیم صهیونیستی ۴۰ موشک به غزه شلیک کرد

تهران – ایرنا- منابع فلسطینی چهارشنبه شب گزارش دادند، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در کمتر از ۱۰ دقیقه، ۴۰ موشک به سمت غزه شلیک کردند

‌به گزارش ایرنا از رسانه‌های فلسطینی، ️ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هواپیماهای این رژیم تا این لحظه بیش از ۵۰۰ مواضع حماس و جهاد اسلامی را در غزه بمباران کردند

از سوی دیگر، خانه‌ها و مناطق مسکونی در شهر غزه نیز آماج حملات رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

در همین ارتباط،هلال احمر فلسطین اعلام کرد که تاکنون ۳۴ نفر در درگیری‌ با اشغالگران صهیونیست در شهر الخلیل زخمی شدند.

حملات ارتش رژیم صهیونیستی پس از آن روی می‌دهد که کنست رژیم صهیونیستی با حمله همه جانبه به غزه موافقت کرده است.

موافقت کنست با تشدید حملات ساعاتی پس از حمله انتقام جویانه گروه‌های مقاومت به مناطق مختلف رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب در اقدامی ضد بشری برج مسکونی الشروق در مرکز غزه را هدف سه موشک قرار داد که در نتیجه آن بخشی از ساختمان این برج فروریخت.

به دنبال  این حمله، گردانهای القسام شاخه نظامی حماس ۱۳۰ موشک روانه شهرک‌های صهیونیست‌نشین شمال غزه کردند که در نتیجه آن تاکنون ۲۶ صهیونیست زخمی شدند.

برخی منابع خبری از کشته شدن یک صهیونیست در مناطق جنوبی سرزمین‌های اشغالی خبر می‌دهند، موضوعی که مقامات رسمی صهیونیست به علت پیامدهای ناشی از آن تاکنون واکنشی به آن نشان نداده‌اند.

هرچند رهبران حماس و جهاد اسلامی از جمله اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد که مقابله با رژیم صهیونیستی همچنان جریان دارد، اما با این حال جنایات جنایات رژیم اشغالگر علیه غیرنظامیان همچنان ادامه دارد و احتمال دارد که تل آویو امشب نیز هدف موشک‌های مقاومت قرار گیرد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha