۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۴:۲۱
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84327939
۱ نفر

برچسب‌ها

استاندار قم عید فطر را تبریک گفت

قم - ایرنا - استاندار قم در پیامی حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را به مسلمین، علما و مردم متدین استان قم تبریک گفت.

در پیام بهرام سرمست که نسخه ای از آن چهارشنبه شب در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: بار دیگر ماه مبارک‌رمضان، ماه غفران و آمرزش گناهان و توبه و تضرع در پیشگاه الهی با همه عظمت، کرامت و کمالات معنویش سپری می شود و عید خجسته فطر از راه می رسد.

پیام ادامه یافته است: عیدبزرگ مومنان و روزه داران، عید رحمت و مغفرت و عید بشارت و سعادت و هنگامه اعلام پیروزی بر طاغوت نفس و شکرگزاری به درگاه الهی به پاس آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود و خوشا به سعادت کسانی که با عبادت، روزه داری، عمل و کردار نیک و رسیدگی به فقرا، توانستند توشه بسیار ارزشمندی از این ماه نورانی برای خود ذخیره کنند.

پیام حاکی است: اینجانب،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین در ماه پرخیر و برکت رمضان، حلول خجسته ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان، هم میهنان عزیز، به ویژه علما و مراجع معظم تقلید و عموم مردم شریف و متدین استان مقدس قم، تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، رستگاری و کرامت روزافزون اسلام و مسلمین را در سایه سار عید وحدت بخش فطر، از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha