۲ خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی استان همدان

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی در شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار «سلمان امیری» روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: با تلاش اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر، فعالیت این باند برای انتقال مواد مخدر از مناطق غربی به استان همدان مشخص و محرز شد.

وی گفت: با اقدام به موقع پلیس، یک دستگاه موتورسیکلت مربوط به عوامل این باند در شهرستان ملایر شناسایی و متوقف شد.

 فرمانده انتظامی استان همدان افزود: در بازرسی از این موتورسیکلت ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف و ۲ نفر نیز به عنوان متهم اصلی پرونده دستگیر شدند.

دستگیری سارق کابل برق

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از دستگیری یک سارق سیم برق و کشف ۲۰ فقره سرقت در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم برق در ملایر، ماموران کلانتری ۱۲ شناسایی و دستگیری سارق را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی دقیق و به کارگیری شگردهای پلیسی، یک سارق در این خصوص شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی، به ۲۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در یکی از روستاهای شهرستان اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha