۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۳
کد خبرنگار: 1245
کد خبر: 84327433
۰ نفر

برچسب‌ها

غزه غرق در خون و مقاومت

تهران– ایرنا–«غزه» قلب تپنده این روزهای فلسطین، آماج حملات هوایی رژیم صهیونیستی و جنایت های اشغالگران قرار گرفته و در خون می غلطد و به کانون مقاومت و نماد سرخ جهاد و شهادت تبدیل شده است. حملات وحشیانه رژیم اشغالگر روز چهارشنبه درحالی که برخی دولت های منطقه برای آتش بس تلاش می کردند، ادامه یافت.

به گزارش ایرنا، با وجود حملات گسترده صهیونیست ها به غزه و به شهادت رسیدن کودکان معصوم و زنان بی دفاع، مردمان این سرزمین مقدس و مقاوم امیدوار به امدادهای الهی و حمایت های مسلمانان و وجدان های آزایخواه جهان از هر دین و مذهبی نه تنها از مقاومت و دفاع از ناموس و کیان خود دست نشسته اند بلکه این بار استوارتر از گذشته بر سر آرمان رهایی سرزمین فلسطین ایستاده اند. رژیم نامشروع اسرائیل ، درحالی بر حملات خود شدت بخشیده است که نتانیاهو نخست وزیر این رژیم، از برخی کشورهای منطقه برای پایان دادن به جنگ و وساطت میان تل آویو با غزه، کمک خواسته است.

حال و هوای محلات غزه در آخرین ساعات ماه مبارک رمضان 1400 شمسی، مالامال از عطر مقاومت است و به موزه ای از جنایات رژیم اشغالگر قدس تبدیل شده است؛‌ از خودروهایی که گرفتار موشک ها و تیربارهای اسرائیلی شدند تا ساختمان هایی که بر سر مردمانش آوار شده است.

در اکثر محلات غزه مانند روزهای قبل صدای بازیگوشی های کودکانه شنیده نمی شود و بسیاری از مردم خانه هایشان را ترک کرده اند، از بیم حملات جنون آمیز ارتش اسرائیل .

غریو آژیر آمبولانس ها در خیابان ها و کوچه های غزه این روزها و در ماه مبارک رمضان خبر از جنایت دشمنان انسانیت می دهد و به صدای بی آبرویی حامیان صهیونیست ها تبدیل شده است، صهیونیست هایی که تشنه خون ریختن هستند و دهه هاست که سرزمین مقدس فلسطین را با  خونخواری و خوی وحشی خود آماج  وحشیگری قرار داده اند.

حملات به ساختمان ها و اماکن مسکونی و بازارهای غزه در مقابل چشم جهانیان جریان دارد. اگرچه ملت های مسلمان در روزهای اخیر با آمدن به خیابان ها جنایات صهیونیست ها را محکوم کردند، اما کمترین تحرک را سازمان های بین المللی ، دولت های قدرتمند و حتی کشورهای عرب داشته اند؛ گویی به خوابی عمیق فرو رفته اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha