ساکنان شهرک قائم تهران از آب شرب بهداشتی برخوردار شدند

تهران- ایرنا- مدیر امور ناحیه ۲ شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از بازسازی ۲ هزار و ۳۰۰ متر شبکه آب در منطقه شهرک قائم در شمال شرق تهران خبر داد و گفت: با این اقدام ساکنان شهرک قائم از آب شرب بهداشتی برخوردار شدند.

به گزارش ایرنا از شرکت آب و فاضلاب استان تهران،  "محسن زرگر" روز چهارشنبه با بیان اینکه بازسازی شبکه آب شهرک قائم از سال گذشته در دستور کار امور آب و فاضلاب ناحیه ۲ شرکت آبفای منطقه یک تهران قرار گرفت، اظهار داشت: در سال گذشته با بازسازی هزار و ۲۰۰ متر از خط اصلی شبکه آب شهرک قائم، مشترکان این محدوده به جمع مصرف‌کنندگان شبکه آب شرب شهری پیوستند.

این مقام مسئول افزود: در سال جاری نیز عملیات بازسازی یک هزار و ۱۰۰ متر از خط اصلی شبکه آب شهرک قائم اجرا شد و با بازسازی ۲۰۰ فقره انشعاب آب، شمار دیگری از ساکنان این شهرک از آب شرب بهداشتی برخوردار شدند.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته به دلیل غیر استاندارد بودن شبکه و انشعاب‌ها، شمار حوادث شبکه در این منطقه بالا بوده است، گفت: بر این اساس، اصلاح شبکه و انشعاب‌های منطقه موردنظر در اولویت کاری این ناحیه قرار گرفت و در مجموع با انجام عملیات یادشده، حدود ۴۵۰ فقره انشعاب آب در شهرک قائم بازسازی و نزدیک به دو هزار نفر از ساکنان این شهرک به مصرف‌کنندگان آب شرب بهداشتی افزوده شدند.

زرگر افزود: تاکنون محدوده وسیعی از شبکه اصلی آب شهرک قائم اصلاح و بازسازی شده و آب مورد نیاز ساکنان این شهرک از محل مخزن پنج‌هزار مترمکعبی ۲۰۲۰ تامین می‌شود.

وی اصلاح و بازسازی شبکه معابر فرعی شهرک قائم را از برنامه‌های ناحیه ۲ آبفای منطقه یک در سال جاری عنوان و اضافه کرد: قرار است یک مخزن جدید سه هزار مترمکعبی نیز برای تامین نیاز سال‌های آینده جمعیت این شهرک در کنار مخزن اصلی احداث شود.         

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha