۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84327173
۰ نفر

برچسب‌ها

انهدام یک خودرو نظامی صهیونیستها با موشک هدایت شونده قسام

تهران - ایرنا - «گردان‌های قسام» امروز (چهارشنبه) با موشک هدایت شونده «کورنت» یک خودرو نظامی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد که در پی آن چهار نظامی اشغالگران زخمی شدند.

به گزارش ایرنا، چهار نظامی ارتش صهیونیستی در حمله به خودرو نظامی آنها زخمی شده‌اند که حال دو نفر از آنها بسیار وخیم گزارش شده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» در گزارشی اعلام کرد که ارتش رژیم اسرائیل تلاش دارد تا مجروحان را از محل حادثه منتقل کند، اما با خمپاره‌های حماس مواجه شده است.

از سوی دیگر، منابع فلسطینی اعلام کردند که در حمله ارتش رژیم اسرائیل به یک خودروی غیرنظامیان، چهار شهروند فلسطینی در غزه به شهادت رسیدند.

آرامش در دو روز گذشته از سرزمین‌های اشغالی دور شده و گروه‌های مقاومت فلسطینی حملات راکتی و موشکی پرقدرتی را علیه مواضع دشمن صهیونیستی ترتیب داده‌اند که سامانه «گنبد آهنین» رژیم اشغالگر از دفع آنها عاجز بوده است.

بنا به اعلام گروه‌های مقاومت اسلامی در دو روز گذشته بالغ بر یک هزار موشک و راکت به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک و پرتاب شده است.

این حملات که از ابتدای موجودیت رژیم نامشروع صهیونیستی بی‌سابقه بوده است، به آتش گرفتن تاسیسات نیروگاهی و ساختمان‌های اداری و وارد آمدن آسیب‌های جدی به برخی زیرساخت‌های سرزمین‌های اشغالی منجر شده است و فرودگاه «بن گوریون» مهم‌ترین فرودگاه رژیم صهیونیستی نیز مورد هدف راکت‌ها و موشک‌های شلیک شده از نوار غزه قرار گرفته که برای اولین بار در تاریخ به تعطیلی کشیده شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha