دومین گروه تیراندازان راهی مجارستان شدند

تهران-ایرنا- دومین گروه تیراندازان ایرانی به منظور برگزاری اردوی آماده‌سازی با هدف حضور توانمند در بازی‌های المپیک توکیو بامداد امروز (چهارشنبه) راهی کشور مجارستان شدند.

به گزارش ایرنا، فاطمه کرم‌زاده، مه‌لقا جام بزرگ و پوریا نوروزیان در رشته تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، سجاد پورحسینی و گلنوش سبقت‌اللهی در رشته تپانچه ورزشکارانی هستند که  بامداد امروز ۲۲  اردیبهشت تهران را به مقصد مجارستان ترک کردند.

 مریم طالبی مربی تیم ملی تفنگ، احمد نجفی و محسن نصر اصفهانی سرمربی و مربی تیم ملی تپانچه این تیم هفت نفره را در سفر به مجارستان همراهی می‌کنند.

پیش‌تر تیم ملی تیراندازی متشکل از نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان و مهیار صداقت به همراه الهام هاشمی، سرمربی تیم ملی تفنگ هشتم اردیبهشت ماه برای شرکت در اردوی آمادگی مجارستان راهی این کشور شده بودند.

تیم ملی تفنگ در این مدت در مسابقات جایزه بزرگ کرواسی شرکت کرد و آرمینا صادقیان در تفنگ سه وضعیت هفتم و در تفنگ درازکش جوانان به مدال نقره دست یابد.

تیم ملی تیراندازی قرار است در مسابقات قهرمانی اروپا که از اوایل خرداد در کرواسی آغاز می‌شود شرکت کند و قرار است مستقیم از اردوی مجارستان راهی کشور کرواسی شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha