فرمانداری هرسین صدور مجوز تردد خودرو را متوقف کرد

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار هرسین با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا صدور مجوز تردد بین شهری برای خودروها در ایام تعطیلات عید فطر ممنوع است، از توقف صدور این نوع مجوزها خبر داد.  

عبادالله کنجوریان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و نامه وزارت کشور همچنین به منظور جلوگیری از شیوع کرونا در ایام تعطیلات عید سعید فطر از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته تا ظهر شنبه ۲۵ اردیبهشت صدور مجوز برای ترددهای بین شهری ممنوع است که این موضوع شامل شهرستان هرسین نیز می‌شود.

او اظهار داشتت: بر همین اساس از ظهر روز سه‌شنبه صدور مجوز تردد در فرمانداری هرسین متوقف شده و تا پایان مهلت مذکور هیچگونه مجوز ترددی صادر نخواهد شد.

کنجوریان از همه مردم این شهرستان خواست از مراجعه به فرمانداری برای گرفتن برگه تردد در ایام مورد اشاره، خودداری کنند.

وی همچنین به مردم توصیه کرد برای قطع رنجیره شیوع کرونا از حضور در تجمعات و برگزاری دورهمی خانوادگی پرهیز کنند.

۲۰ ایستگاه واکسیناسیون

فرماندار هرسین همچنین از بسیج همه امکانات شهرستان برای انجام واکسیناسیون عمومی خبر داد و گفت: تعداد ایستگاه‌های پیش بینی شده برای تزریق واکسن کرونا حدود ۲۰ ایستگاه خواهد بود.

کنجوریان افزود: با توجه به تدابیر اتخاذ شده از پایانه شهید سلیمانی هرسین به منظور مرکز واکسیناسیون خودرویی استفاده می‌شود.

فرماندار هرسین همچنین از بکارگیری افراد آموزش دیده بسیج و جمعیت هلال احمر در واکسیناسیون خبر داد و در این زمینه بر بهره مندی از ظرفیت همه ادارات،  سالن‌های ورزشی و مدارس تاکید کرد.

هرسین همچنان قرمز

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه پیشتر گفته بود: براساس رنگ بندی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان‌های قرمز استان از پنج شهر به ۲ شهرستان هرسین و گیلانغرب کاهش یافت.

مهدی محمدی افزود: براساس این گزارش، شهرستان های، کرمانشاه، صحنه، اسلام‌آبادغرب، پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی و سرپل ذهاب در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های ثلاث باباجانی، قصرشیرین، دالاهو، جوانرود و روانسر در وضعیت زرد قرار دارند.  

شهرستان هرسین با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha