۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۴۶
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 84326892
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فرماندار سلسله: برگزاری انتخابات سالم آبروی نظام است

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: برگزاری انتخابات سالم آبروی نظام است که باید با حضور و مشارکت حداکثری مردم محقق شود.

به گزارش ایرنا مرتضی مهدوی کیا روز چهارشنبه در نشست با فعالان سیاسی و دبیران احزاب اصولگری شهرستان اظهار داشت: در این خصوص سلامت انتخابات و مر قانون مورد توجه است بنابراین اجازه نمی دهیم منافع و آبروی نظام فدای مصالح شخصی دیگران شود.

وی افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰و تامین سلامت آن مد نظر ما است که برای رسیدن به این هدف از نیروهای کارآمد استفاده خواهیم کرد. 

مهدوی کیا با تاکید بر اینکه انتخابات آبروی نظام و حاکمیت است تصریح کرد: به عنوان برگزارکنندگان این رویداد مهم باید با تضمین سلامت آن تلاش کنیم تا میزان مشارکت مردم افزایش یابد که در این خصوص از فعالان سیاسی و دبیران احزاب مختلف شهرستان درخواست می شود ستاد انتخابات را در امر برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و با حضور حداکثری یاری کنند.

وی در ادامه به تصرفات حرائم و اراضی ملی کهمان اشاره کرد و افزود: رفع تصرفات مطالبه ای عمومی و ملی و با محوریت دستگاه قضا در حال انجام است.

وی بیان کرد: با پیگیری های صورت گرفته، هماهنگی دستگاه قضا و مشارکت دادن مردم منطقه کهمان، اقدامات خوبی در راستای رفع تصرفات صورت گرفته است و امیدواریم به زودی شاهد رفع کامل تصرفات غیرقانونی در این منطقه باشیم.

وی همچنین در پاسخ به سوال یکی از دبیران احزاب در مورد شهرک صنعتی الشتر توضیح داد: عملیات گازرسانی به این شهرک پس از چند دهه توقف و بلاتکلیفی، با رفع مشکل معارضین به زودی انجام خواهد شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha