گیتی پسند اصفهان و آخرین تلاش‌ها برای قهرمانی

اصفهان-ایرنا- گیتی پسند اصفهان برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال کشور چاره‌ای جز پیروزی مقابل مقاومت البرز و چشم دوختن به سایر دیدارهای همزمان ندارد.

به گزارش ایرنا، هفته پایانی لیگ برتر فوتسال کشور از حساسیت و هیجان بالایی بین سه تیم بالای جدول یعنی مس سونگون ورزقان، گیتی پسنداصفهان و سن ایچ ساوه برخوردار است که به ترتیب با امتیاز ۱۹، ۱۷ و۱۷ در مکان اول تا سوم لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارند و گیتی پسند به دلیل آمار گل‌های زده و خورده نسبت به سن ایچ در وضعیت بهتری در جدول قرار دارد و در مکان دوم است.

 تیم فوتسال گیتی پسند در هفته پایانی لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه پیروزی اصفهان میزبان مقاومت شهرداری البرز است، دیداری که اگراقبال همراه نماینده اصفهان باشد می‌تواند سومین قهرمانی را درلیگ برتر فوتسال کشور نصیب این تیم کند.

 گیتی پسند اصفهان بعد از پیروزی روحیه بخش در هفته قبل مقابل تیم سن ایچ ساوه در حالی به مصاف مقاومت خواهد رفت که نماینده البرز در دیدار رفت در حالی که گیتی پسند تا لحظات پایانی بازی پیروز میدان بود این دیدار را به تساوی ۲ بر ۲ کشاند؛ این موضوع باعث شد تا ازدست رفتن ۲ امتیاز همه برنامه‌های شاگردان وحید شمسایی را برای کسب عنوان قهرمانی به اما و اگر بکشد.

در دیدار پایانی گیتی پسند مقابل مقاومت البرز بازیکنانی همچون سروش احمد نیا، وحید شفیعی، قدرت بهادری ،بهروز جعفری، میثم برمشوری و حمید احمدی با محرومیت و مصدومیت رو به رو هستند و کار را برای نماینده اصفهان دشوار خواهد کرد.

نباید از این نکته نیز گذشت که نماینده اصفهان با وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی وچهره شناخته شده فوتسال آسیا و جهان را روی نیمکت خود دارد که در برخی موارد نیز خود پا به توپ می‌شود و به کمک بازیکنان خود می‌شتابد که این نکته خود برای بازیکنان جوان این تیم روحیه بخش است و می‌تواند به تیم خود کمک شایانی کند.

گیتی پسند تنها در صورت برد مقابل مقاومت و شکست یا تساوی مس در دیدار همزمان می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود و این قهرمانی را در خانه جشن بگیرد .

دقت و تمرکز بالا در ضربات نهایی، تاکتیک پذیری و احساسی عمل نکردن می‌تواند از مهمترین فاکتورهای شاگردان شمسایی برای پیروزی مقابل نماینده البرز باشد؛با این حال فوتسال بازی لحظه‌هاست  که در برخی موارد نتایج را به شکل دیگری رقم می‌زند.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در سال‌ های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۵ به مقام قهرمانی و در سال‌های ۱۳۸۹، ۱۳۹۰، ۱۳۹۲ ، ۱۳۹۳  و ۹۸ مقام نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال ایران را به دست آورد.

گیتی پسند همچنین در سال ۱۳۹۱ به مقام قهرمانی و در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۶ به مقام نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان فوتسال آسیا دست یافت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha