مشارکت حداکثری در انتخابات بر اقتدار نظام می‌افزاید

کرمان - ایرنا - مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کرمان با اشاره به جایگاه و اهمیت شرکت در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات پیش رو اقدامی استراتژیک و تاثیرگذار است که بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی افزوده خواهد شد.

حجت الاسلام محمد قاسمی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر چه جلوتر می رویم و هر چه از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد مطمئنا تلاطم امواجی که کشتی انقلاب را گاهی عمدا و سهوا دچار بحران می کند بیشتر خواهد شد و این تلاطم زمانی که کشور به پیشرفت، رشد و بالندگی می رسد بیشتر شده و شدت می گیرد.

وی با بیان اینکه اگر ایران کشوری آرام و تحت امر بیگانگان بود هیچ اتفاقی نمی افتاد، نه حصر اقتصادی و نه مشکلات دیگر رخ نمی داد زیرا منافع نابه جای کشورهای دیگر را به خطر نمی انداختیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کرمان تاکید کرد: موضوع مهم تر این است که انتخابات ما برای برخی در آن سوی مرزها مهم تر از خودمان جلوه می کند زیرا

اهداف آنها بر مدار چپاول، غارت و دسترسی به منافع ایران است برای همین برای رسیدن به خواسته هایشان دست به هر کاری می زنند.

وی حضور در انتخابات را یکی از مولفه‌های اقتدار ملی و بین‌المللی دانست و تاکید کرد: مردم با حضور پرشور در انتخابات با انتخاب فرد اصلح دست رد به سینه بیگانگان، بدخواهان نظام و عوام فریبان خواهند شد.

حجت الاسلام قاسمی زاده، به فرمایشات شب گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: معظم له فرمودند در حال حاضر اصل در انتخابات ما شرکت شکوهمند مردم است.

وی تاکید کرد: اگر ما در انتخابات افراد مدیر، مدبر، انقلابی، خداترس و ولایتمدار را انتخاب کنیم و این افراد در راس باشند، نقش کلیدی ایران در دنیا و منطقه چند برابر می شود لذا زودتر می توان فرایندی را که باید به عنوان مثال حدود ۲۰ سال طی کنیم در چهار سال بپیماییم.

حجت الاسلام قاسمی زاده تصریح کرد: انتخاب افراد صالح، مدیر و مدبر و ولایتمدار در انتخابات اهمیت زیادی دارد زیرا این انتخاب علاوه بر حوزه اقتصادی در حوزه های مختلف دیگر نیز تاثیرگذار خواهد بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کرمان گفت: ما مدیون ملت ایران هستیم زیرا این مردم منصف همواره  پای کار بوده و هستند لذا هم سختی ها را تحمل می کنند و نیز پای انقلاب ایستاده اند و از آن دفاع می کنند.

وی تاکید کرد: امروز حساسیت برگزاری انتخابات بالا است لذا اگر می خواهیم انقلاب را به قله هدف برسانیم باید مردم و تمام گروه های سیاسی به صحنه بیایند و تبلیغات منفی رسانه های معاند را ترتیب اثر ندهند تا راه شهدا و امام راحل (ره) ادامه پیدا کند.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در روز ۲۸خردادماه امسال بطور همزمان برزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha