کشف ۱۹۵ کیلوگرم تریاک در تیران و کرون و چند خبر کوتاه از اصفهان

اصفهان - ایرنا - کشف ۱۹۵ کیلوگرم تریاک در شهرستان تیران و کرون ، آتش گرفتن یک دستگاه خودروی سنگین و نیاز مالی برای آزادی زندانی‌های جرایم غیر عمد در نایین چند خبر کوتاه امروز استان اصفهان است.

کشف ۱۹۵ کیلوگرم تریاک در نایین 

 جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۱۹۵ کیلو تریاک در بازرسی از یک سواری زانتیا توسط ماموران انتظامی شهرستان  تیران و کرون  خبر داد.

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر  افزود : ماموران انتظامی  تیران و کرون  حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری زانتیا مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو ۱۹۵ کیلو تریاک که به طور حرفه ای در صندوق عقب و زیر صندلی های خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در این خصوص ۳ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

آتش گرفتن یک دستگاه تریلر در نایین

سرپرست وکارشناس عملیات آتش نشانی نایین گفت: یک دستگاه تریلر   اسکانیاحامل کانتینردر کمربندی جدید نایین ،پل اصفهان دچار حریق شد.

 داود سلمان زاده به خبرنگار ایرنا گفت: مقارن ساعت ۶:۱۹ بامداد امروز چهارشنبه  در یک تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵، وقوع این حادثه اعلام شد که ماموران به محل اعزام شدند و عملیات اطفا، تهویه و جداسازی لوازم از حریق، با تلاش ماموران آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری نایین در ساعت ۷:۳۰ به پایان رسید.

 سلمان زاده سرپرست عملیات سازمان آتش نشانی نایین گفت: پس از اطلاع از این حادثه ۲ گروه از مأموران آتش نشانی در محل حاضر شدند و آتش را مهار کردند.

وی اضافه کرد: راننده خودرو به محض وقوع حادثه از ماشین خارج شده و آسیبی ندیده است.

نیاز مالی برای آزادی هشت زندانی جرایم غیر عمد در نایین 

مدیر زندان مرجع شرق استان اصفهان در شهرستان نایین با اشاره به این که هشت نفر از زندانیان این زندان به دلیل جرایم مالی و غیر عمد در بند هستند گفت: برای آزادی این هشت نفر ۱۵ میلیارد ریال نیاز است.

رضا رمضانی به ایرناگفت: زندان شهرستان نایین از هفت حوزه قضایی شامل سه شهرستان نایین اردستان و خور و بیابانک و چهار بخش کوهپایه زواره جلگه و بن رود اصفهان است.
وی با بیان اینکه هر سال جشن گلریزان در یکی از زورخانه‌های شهر نایین برگزار می‌شد گفت: در ۲ سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری این جشن وجود نداشت و فقط به صورت غیر حضوری و در قالب دعوت نامه‌های فضای مجازی این مراسم اجرا شده است.

وی گفت: پارسال نیز ستاد دیه استان با پرداخت ۴۰۰ میلیون تومان زمینه آزادسازی ۱۷ نفر از مددجویان این زندان را فراهم کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha